Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hádky

Príspevok v téme: hádky
slnko12345

Dobrý deň, chcem sa vám zdvoverit s mojim pribehom. mam 20 rokov moj frajer ma 19. sme spolu dva roky. strasne ho milujem ale problem je v tom ze sa neustale hadame...da sa povedat ze od zaciatku vztahu sa hadame...kazdy den aspon raz.poslednu dobu kvoli tomu aj placem. najviac ma mrzi ze sa nehadame kvoli ziadnym vaznym veciam ale vzdy riesime uplne somariny napr. ci pojdeme k nemu alebo k nam. mam troska blbu povahu ale snazim sa ju zmenit...som taka ze ma vsetko vytoci..najhorsie je ze moj frajer ma vytaca naschval ! a ked sa vytocim tak sa na mna oduje preco sa vytacam! napr vcera. povie mi pridi ku mne o 3..tak ja nachystana namalovana umyta a o 2 mi pise ze pridi o 7...tak som trocha vybuchla ze ci si robi srandu ze uz cakam nachystana..a on ze hej robi si srandu..a bola hadka na svete. tak vysvetlite mi naco to urobil? aby ma zbytocne vytocil? je to normalne? ked sa spolu nehadame je nam super vieme sa zasmiat zabavit :) az na tie hadky...dost ma to boli :( lebo je to clovek ktory mi fakt prirastol k srdcu. viem ze aj on ma miluje. ale preco sa tak sprava neviem.. on ma zase povahu ze musi zakazdym hrat hrdinu! pohadame sa a aj ked ma on chybu tak si to neprizna a este bude hrat hrdinu a neozve sa..az kym sa zakazdym neozvem ja...som nanho strasne naviazana mozno je to aj tym...keby ho dokazem troska ignorovat tak by to bolo mozno lahsie..mozno by si zacal vazit to co ma..ale ja to nedokazem lebo ho milujem... chcela by som vediet ake dievca robi svojmu chalanovi to co ja.. pecie mu torty, vari mu dobroty, upratuje mu postel ked sme unho upratujem mu izbu, zakazdym ked idem k nemu mu v obchode kupim cokoladu lizatko, vyrabam mu doma fotky, albumy, tricka. myslim si ze nie som az taky zly clovek...ako si to mysli on.. strasne ma to trapi lebo nemame ani dovody na hadky ale hadame sa aj tak :( a nikto z nas nedokaze ustupit ked sa uz hadame sme tvrdohlavi..poradte mi co mam robit..rozist sa s nim nechcem lebo viem ze ked sa nehadame je nam super..a viem ze ma miluje a ja jeho! len treba nejak odstranit tie hadky...a nevieme ako :(

lenca45

Nemyslis, ze by bolo lepsie vyuzit tu energiu na to, aby si sa zamyslela nad tym, co robis zle? Z toho, co pises, to dost prehanas. Iste by mu viac padlo dobre, keby si to ofukovanie pekne preglgla, povzniesla sa nad hluposti a pod. - ako tieto materialne veci. Moj nazor...

anonym_2137

Keď to chceš naozaj riešiť, daj si pauzu. Ak ťa naozaj ľúbi, snáď si uvedomí, že mu chýbaš a začne si ťa konečne vážiť. Ak mu odlúčenie bude vyhovovať, tak to láska nie je. A ty sa pre všetko nevytáčaj, niekto rozum musí mať. Ber život s humorom, takéto naťahovačky sa nehodia k mladej dáme. Veď keď nejde o život, ide o h....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.