Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hádky

Príspevok v téme: Hádky
slnko12345

Dobrý deň, chcem sa vám zdvoverit s mojim pribehom. mam 20 rokov moj frajer ma 19. sme spolu dva roky. strasne ho milujem ale problem je v tom ze sa neustale hadame...da sa povedat ze od zaciatku vztahu sa hadame...kazdy den aspon raz.poslednu dobu kvoli tomu aj placem. najviac ma mrzi ze sa nehadame kvoli ziadnym vaznym veciam ale vzdy riesime uplne somariny napr. ci pojdeme k nemu alebo k nam. mam troska blbu povahu ale snazim sa ju zmenit...som taka ze ma vsetko vytoci..najhorsie je ze moj frajer ma vytaca naschval ! a ked sa vytocim tak sa na mna oduje preco sa vytacam! napr vcera. povie mi pridi ku mne o 3..tak ja nachystana namalovana umyta a o 2 mi pise ze pridi o 7...tak som trocha vybuchla ze ci si robi srandu ze uz cakam nachystana..a on ze hej robi si srandu..a bola hadka na svete. tak vysvetlite mi naco to urobil? aby ma zbytocne vytocil? je to normalne? ked sa spolu nehadame je nam super vieme sa zasmiat zabavit :) az na tie hadky...dost ma to boli :( lebo je to clovek ktory mi fakt prirastol k srdcu. viem ze aj on ma miluje. ale preco sa tak sprava neviem.. on ma zase povahu ze musi zakazdym hrat hrdinu! pohadame sa a aj ked ma on chybu tak si to neprizna a este bude hrat hrdinu a neozve sa..az kym sa zakazdym neozvem ja...som nanho strasne naviazana mozno je to aj tym...keby ho dokazem troska ignorovat tak by to bolo mozno lahsie..mozno by si zacal vazit to co ma..ale ja to nedokazem lebo ho milujem... chcela by som vediet ake dievca robi svojmu chalanovi to co ja.. pecie mu torty, vari mu dobroty, upratuje mu postel ked sme unho upratujem mu izbu, zakazdym ked idem k nemu mu v obchode kupim cokoladu lizatko, vyrabam mu doma fotky, albumy, tricka. myslim si ze nie som az taky zly clovek...ako si to mysli on.. strasne ma to trapi lebo nemame ani dovody na hadky ale hadame sa aj tak :( a nikto z nas nedokaze ustupit ked sa uz hadame sme tvrdohlavi..poradte mi co mam robit..rozist sa s nim nechcem lebo viem ze ked sa nehadame je nam super..a viem ze ma miluje a ja jeho! len treba nejak odstranit tie hadky...a nevieme ako :(

ta3

Slnko, v kazdom vztahu sa obcas vyskytne hadka a aj pre somariny, ale nie zase kazdy den, Tvoj priatel je este primlady na vazny vztah a za dalsie, priatel Ta asi velmi nemiluje, nie slova su dolezite, povie sa lahko kadeco aj to, co nie je pravda, co rozhoduje, to su skutky a tie u neho akosi abstinuju, ak mam niekoho rad, nevyvolavam zbytocne hadky a ked uz hadka vznikne, rad pristupim na kompromis alebo sa prisposobim, ak tam nejaky hlbsi cit nie je, nepomoze ani to, ze ho rozmaznavas drobnostami alebo ze mu pecies torty, vyvaras alebo riadis izbu, znovu, keby Ta mal rad, vazil by si to

slnko12345

jasne ze ti dam mail..chcem si to precitat..iwuska1@azet.sk noo vies co ked vznikne hadka..tak si to vyrozpravame vzdy v tej hadke..a potom to uz moc neriesime..lebo kazdy ma na to svoj nazor. a nevieme si ich akceptovat navzajom..teda ja aj viem.ale to on skor nevie.. len problem je v tom ze my sa hadame kvoli kravinam...vies napr jak som pisala ci pojdeme k nam alebo k nim..a ktomu sa potom uz neda co vyrozpravat ked sa ukludnime..vies..no ale ianc vieme sa aj porozpravat hej hej..len vzdy dospejeme k roznym nazorom a kazdy z nas by chcel ten svoj aby zvitazil nazor....vpodstate jak keby bojujeme kde je pravda :D je to divne..ale ja si aj tak myslim ze to je jeho vekom ! ma len 19..mozno za 2 roky by hadky neboli..neviem povedat..

Inn

vieš práve preto som sa pýtala lebo hovorí ze ti to hovorí aj kamošom to hovorí čo by pre teba urobil a tak ale moc to nedokazuje.....takze z mojho pohladu 1. bud ta nemiluje a neuvedomuje si to - len o tom hovorí hovorí hovorí ale skutek utek 2. miluje ta - ale jeho láska má iné podoby - jednoducho kazdy vieme lubit inak - ty napriklad povazuješ za prejav lásky to ze ti prinesie kvety on prejavuje za prejav lasky to ze ta v noci prykrije a ty to ani nevidíš - kazdy lubime inym spôsobom zálezí či si vam vyhovuje ten spôsobom prejavu lásky .....a ešte mi povedz ak vzniknu situáci hádky potom sa v klude neskôr o tom porozpváte lebo aj nedostatkom komunikácie vznikávela problémov hm?

obyčajna

ak mi das mail poslem ti skopirovanu velmi dobru knihu o partnerskych vztahoch aj o takych problemoch konkretne ako mate vy.

slnko12345

viem to..lebo ked sme za dobre..mi vela krat povie ze chce byt so mnou na vzdy..aj sme tak troska planovali buducnost.aj ziarli na mna..aj jeho kamosi hovoria ze by kvoli mne urobil vsetko. vidim to na nom a viem ze ma miluje...len mi to moc nedokazuje a preto som ja z toho aj nestastna a mozno preto aj nervozna a potom je hadka. ale to je povaha vacsiny chalanov ze nevedia vyjadrit tie city pred dievcatom..ale ja som s nim 2 roky takze ho poznam dost..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hádky - Fórum - ZDRAVIE.sk