Korunka na zuby

Príspevok v téme: Korunka na zuby
xtina1711

Dobrý deň, chcem sa opýtať, keď sa mi zlomil zub a vlastne ostala z neho iba štvrťka v podstate ako sa to bude riešiť..viete, veľmi sa bojím šroub, pretože som čítala že sa to vŕta do kosti...chcem sa spýtať či sa nedá tomu nejako vyhnúť, ked sa bude dávať korunka..píšem, lebo sa mi to stalo včera a až zajtra ( pondelok ) idem k zubárke, čiže preto sa informujem zatiaľ takto. Ďakujem pekne za odpovede

[zruseny1]

xtina..to čo opisuješ ti určite robiť nebude, lebo to stojí majland a musela by si sa najprv s ňou dohodnúť..teda pokiaľ máš na mysli implantáty...tie sa robia ak ti chýba celý zub..hlavne niekde vpredu
tebe chýba iba kúsok,ona ti ho dorobí, to je najmenej :) tak sa nemusíš báť

xtina1711

dakujem assilka:) lebo vieš, ja všade čo kukám po nete tak šroubuju šroub do kosti a na to dávajú umelý zub:( a to je len lokálna anestéza, a ja si neviem predstaviť ako proste by som to zvládla..:( verím, že sa to musí dať aj dáko bez toho :(

xtina1711

dakujem assilka:) lebo vieš, ja všade čo kukám po nete tak šroubuju šroub do kosti a na to dávajú umelý zub:( a to je len lokálna anestéza, a ja si neviem predstaviť ako proste by som to zvládla..:( verím, že sa to musí dať aj dáko bez toho :(

xtina1711

dakujem assilka:) lebo vieš, ja všade čo kukám po nete tak šroubuju šroub do kosti a na to dávajú umelý zub:( a to je len lokálna anestéza, a ja si neviem predstaviť ako proste by som to zvládla..:( verím, že sa to musí dať aj dáko bez toho :(