garnier color naturals

fenestraria

tak kric :) ja mam hneedu a hnede maju pekne a vyzeraju ako prirodzene. no garnier cervene su naozaj pekne a je pravda, ze loreal cervene velmi nema. skus. nevymyvaju sa ako napriklad strasne sa vymyva londa a ostatne divne farby

jankaaaaaaaaa

no aj si farbim na cerveno a cervena sama o sebe sa rychlo vymyva z vlasov, preto som pouzivala palette, lebo su agresivne farby ale tiez sa dost vymyvaju. ale nemaju peknu cervenu, teda uz som vyskusala vsetky odtiene .. tak som skusila teraz garnier a odtien je super len neviem ako dlho vydrzi. z loral som videla len jeden cerveny odtien a ten je tmavy a z penovych cerven odtiene vobec niesu, su len take prirodzeene odtiene prave rpeto ze tie farby niesu take krycie ako ostatne

fenestraria

napriklad tu citam same chvaly www.zdravie.sk
no mozno mas take vlasy, ja ju mam treti tyzden a nic sa mi nevymylo, vlasky mam leskle. ziadne vymyte flaky ani nic. ale ja mam taku tmavu hnedu.

ja som sa ti snazila pomoct, ze co je dobre. mamka pouziva garnier, drzi jej to dlho ale mne zas vadi, ze aj garnier kremova sa tak zazerie dnu do vlasu uplne. ja som roky pouzivala loreal cree gloss a bola som spokojna a ta je kremova ak nechces penovu. ale penova mne viac vyhovuje tak ako chces.

jankaaaaaaaaa

palette sa mi vymyvaju, teraz skusam garnier a uvidim. inac garnier patri pod loreal. a penovu farbu by som si nikdy nedala, ziadna penova nemoze byt taka trvacna ako kremova. zbytocne vyhodene peniaze

fenestraria

podla skusenosti, najhorsie su palete, vyzieraju vlasy, nicia ich a vymyvaju sa. potom su ako tak dobre garnier ale u mna sa najlepsie osvedcili loreal. a teraz loreal mousse ta penova je to najlepsie, co som kedy vyskusala :) ale kazdemu sedi nieco ine. ale skor garnier ako palete