Pálenie pri močení

Príspevok v téme: Pálenie pri močení
my

Ahojte, chcem sa spýtať o radu, neustálne mám problémy so zápalmi močovej trubice..zatiaľ mi to ešte neprešlo na mechúr a už si s tým neviem dať rady..je to nepríjemné pri močení, aj pri sexe a neviem čo s tým mám robiť..teraz som mimo SR, a doktorka mi dala také jednorazové antibiotiká,prestalo to na pár dní a potom sa to znova vrátilo.. atakto sa to vlečie už cca. 3 roky..môže to byť chronické? strašne sa toho bojím že mi to ostane navždy..neviete aké lieky by mohli zabrať? alebo nejaké prírodné? už som z toho fakt zúfalá a znepríjemňuje mi to život..brusnice aj urologické čaje som skúšala strašne veľa som ich pojedla a vypila toho čaju, aj tie antibiotiká som brala na to už zo 3 krát, ale neustále sa mi to vracia:-( ak máte niekto skúsenosti a viete poradiť budem vďačná..ale momentálne sa k lekárovi na SR nedostanem ešte tri mesiace.. ďakujem

kamilka12

Pri takýchto opakovaných a bolestivých zápaloch by mohlo stáť za to vyskúšať wobenzym. Veľmi dobre pomáha odstrániť opakované zápaly, posilňuje odolnosť pred ďalšími zápalmi a v kombinácií s antibiotikami len zvyšuje ich účinnosť. Fakt, viem o čom hovorím, celú zimu som presedela zabalená v deke :), ale odkedy beriem tento liek, nemám problém.

elisabeth123

Mna zas ani tak nepali skor ma trapi to neustale nutkanie na wc...pred spanim vecer je to najhorsie.clovek ani nezaspi

elisabeth123

Annika 1987 chcela by som sa opytat , to teraz stale fungujes na tych tabletkach z tych kanadskych brusnic? Ci to len urcity cas si ich brala namiesto tych antibiotik a teraz fungujes bez problemov ? Ze po kazdom pohl.styku tu jednu tabletu..... Dost to musi ist aj do penazi.AK to beries takto stale....

angela85

no ja som si od vcera dala asi tri kusy a aj canesten som si dala ale iba krem a mala som aj sex a citim sa super, no vazneno uvidim neskor, lebo niekedy su toho zapalu ako keby taky utlm a potom sa to vrati

Annika1987

Baby, strasne dufam, ze vam to pomoze. Viem, co to je za bolest. Ak mate akutne problemy, tak sa tymi tabletkami nasypte viac. A pri akutnych problemoch urcite preplachovat silnym urologickym cajom. Tento sposob, ktory som popisala, je taky preventivny, ked nie su akutne problemy. Verim, ze vam tie tabletky pomozu. Potom dajte vediet. Zelam vela zdravia.

angela85

no uz ich mam kupene aj jednu zjedenu, poviem vam za mesiac, ja to budem jest asi pravidelnejsie, ale vam poviem ze ta cena na nete a v tejto hnusnej lekarni je neporovnatelne nizsia, aj ked si tam priratam postovne tak by ma to lacnejsie vyslo na nete, kurnik hnusny lekarnicky zdieraci a to som si uz minule povedala ze tam nebudem nakupovat, ale toto bol kraj nudze

Annika1987

ajataka, ano, tie, na ktore som sem dala nizsie v prispevku link. Mne naozaj moje dlhorocne problemy s mechurom vyriesili hned na prvy raz. Ako zazrakom to vsetko konecne skoncilo a uz roky to tak je.

ajataka

Ja beriem Uroval d manosa. Je na nom uvedene, ze obsahuje kanadske brusnice. ale mne to nejako vobec nepomaha. Existuju aj nejake ine kanadske brusnice?