sex bez orgazmu

Príspevok v téme: sex bez orgazmu
veronika987

ahojte..mam 19 a taky mensi problem..ide o to, ze sex s priatelom netrva dlho. po chvilke, tesne pred tym, ako by som mozno aj mohla dosiahnut orgazmus, sa to konci. za vecer sa milujeme aj viackrat, ale vzdy to konci rovnako..mne sa milovanie paci a svojho priatela velmi lubim,a on je vemi pozorny a nezny..ale chcela by som si uz konecne uplatnit aj pravo na svoj orgazmus :)
mozno je to aj v tom, ze ho nema priatel prave najvacsieho..? prosim, poradte mi. dakujem

Denz

veronika- on skor ako ty???....to sa zajacikom stava:)
no skuste mast na znecitlivenie penisu....
Bude mu to trvat dlhsie.

nelllla2

caute, chcela by som sa aj ja vyjadrit k tejto teme, lebo ma dost oslovila.terasieho priatela mam nieco cez pol roka, sexualny zivot je ako taka sinusoida, raz je to uplne skvele, inokedy horsie.klitorialny orgazmus dosiahnem skoro vzdy(da sa povedat ze mam taku jednu specialnu polohu:))a ten vaginalny ogr. som dosliahla asi len raz v zivote a to so svojim byvalym a to som malo nejakych slabych 18,cize davno, mam 22 a to zijem sexualnym zivotom 5rokov.dufam ze sa coskoro zase objavi ale suhlasim s tym ako tu bolo povedane, vsetko je to o psychike, o uvolneni a dobrej predohre.

sasonel

no tak zeny aspon poradte ako urobit partnerku klitorisom aby dosiahla aspon to prosim piste co vas bavi a tak ja oskusam vsetko

Fallo

....cital som len hlavnu temu.....cize neviem presne co ste tu pisli,ale viem ,ze su zeny,ktore nikdy nezazili orgazmus........
Je to velmi smutne,ale je to tak.......
Som ale toho nazoru,ze tym zenam sa da tak na 50% pomoct....
ziadna velkost tu nehra rolu.....je to vsetko o psychike a o tom ako to muz vie a snazi uspokojit nie len seba,ale v prvom rade priatelku.......
Zena musi byt v pohode po psychickej stranke..........je to pravidlo cislo 1.

Nicola11

čawte baby som rada že v tom niesom sama...už som si myslela že som chora alebo čo... ja mam presne ten problém ako basa. pri trení klitorisu orgazmus dosiahnem ale vaginálny o tom môžem len snívať. s bývalým priateľom som chodila asi 8 mesiacov. a za celý čas nedošiel. a s mojim terajším priateľom chodím 1 a pol. a tiež nič... už som rozmýšľala nad terapiou s sexuológom ale myslím si že on by mi povedal to čo kamoška. a to že skus inu polohu, alebo vypi liter vína. to všetko sme skušali a nič. aj ja chcem od rozkože plakať... veľmi ma to trápi... lebo mam niekedy pocit že ma to milovanie nebavi... tým nemyslim bozkávanie, hladkanie... to mam rada...myslim ten samotný sex.dufam,že príde čas a zmeni sa to...a nech príde čo najskôr pjosím.

tinka *

basa: no ja myslím, že to časom príde, aj ja som si myslela, že ten pocit ani nebudem poznať a prišlo to tak nečakane. No ja by som povedala,že v tom je rozdiel.Ja ten vaginálny vnímam oveľa intenzívnejšie a cítim ho celým telom.Vtedy ako keby mnou prešla elektrika,je to super!Prvý krát to bolo také zvláštne...a ja vždy pritom plačem, tečú mi slzy, neviem to ovládať. Hlavne na to nemysli a užívaj si a ono to príde, ani nebudeš vedieť :-))))

basa

no asi mas pravdu tinka...urcite to bude skusenostami, tak snad nepatrim k tomu malemu percentu zien ,ktore vaginalny orgazmus nedosiahnu nikdy.. a ak sa ta este mozem opytat, je velky rozdiel medzi tymito 2 orgazmami?vaginalnym a klitorialnym

tinka *

basa : presne ako hovoríš, aspoň u mňa to tak fungovalo!S priateľom som začala spávať nejako v 17-tich a tiež som vždy dosiahla orgazmus,ale iba klitoriálny a ten vaginálny som dosiahla až skoro po dvoch rokoch sexovania s tým istým parterom.Netvrdím,že aj u teba to musí trvať tak dlho.Podľa mňa to ani tak nezáleží či si s tým istým partnerom,ale skôr od toho ako dlho už sexuješ!