Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opary/rychla liecba/naplast compeed

Príspevok v téme: Opary/rychla liecba/naplast compeed
Boogieman

Zdravim,zajtra sa chcem ist vykusovat s frajerkou a mam na puse opar takze by som prijal akekolvek rady ako ho rychlo vyliecit ,popripade ako zabranit jeho prenosu na danu dievcinu :) Berte v uvahu ze je nedela vecer a preto nemozem si kupit na noc ziadne lieky ,jedine zajtra rano .

P.S. predavaju naplaste compeed kusovo ?

Dakujem a dakuju vam aj pery mojej priatelky

leus

opar sa prenasa , je to virusove, radsej by si frajerku nemal bozkavat...ak robia v meste s laserom, ten herpes zasusi

cica mica nr

ahoj ..nabehni do lekarne a opýtaj sa na nejaku mastičku na opary..ponukne ti ich zopar, dokonca sama ti odporuči kt. je najlepšia, kt. brani preneseniu a podobne..stoji to cca 3-4€. vela štastia

Majooo

Ahoj,
naplast Compeed sice opar zakryje ale nevylieci. Myslim, ze sa predavaju iba v celom baleni. Ja som mal opar, dokonca dva. Kupil som si Compeed, ktory som si lepil 3 dni no nijakeho vyrazneho zlepsenia som sa nedockal. Navstivil som koznu, ktora mi predpisala antibiotika na 3 dni, plus nejaku zltu mast, ktoru mi zarobili v lekarni. Do 3 dni opary zmizli.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Opary/rychla liecba/naplast compeed - Fórum - ZDRAVIE.sk