Vadí vám keď mal pred vami inú?

Príspevok v téme: Vadí vám keď mal pred vami inú?
lunaaa

Ahojte,
chodím s mojim priateľom asi rok. Už sme mali aj pohlavný styk, ale viem, že ešte keď sme sa nepoznali, mal sex aj s bývalou. Je mi ľúto, že nie som jeho prvá, lebo on môj je. Závidím jej, že ho mala v posteli, že nie je len môj. ako si mám jeho penis vzieť do úst, keĎ ho predtým tam mala ona? ... a keby len tam ...

trudo

mne len príde krátkozraké a vrcholne nevhodné porovnávať drogovo závislú šľapku so ženou, ktorá len jednoducho nie je panna. Ak tu Ty nevidíš rozdiel, potom naozaj nie je o čom. Nechápem takúto logiku, ale v podstate je to Tvoj problém, myslím, že život naučí.

GiovanniX

trudo
nevidim dovod,preco by som mal povolit z mojich poziadaviek,predsa sa nedam do kopy s takou,ktora nesplna moje poziadavky nie?
ty by si sa v tom case,ked si bol sam,dal do kopy s dakou drogovou zavislou,alkoholickou,ktora zo dna na den zije a kazdy den len to je jej hlavny ciel,ze ako si zohna prachy na dennu davku?
nepisal som nikde,ze ktora uz nie je panna je automaticky slapka,to nie,ale proste ja vyhladavam urcitu skupinu dievcat,podobne mne,nevidim na tom nic zle...
ale samozrejme je to uhol pohladu,100 ludi 100 nazorov...

trudo

pohľad niektorých ľudí ma úprimne šokuje teda: to si vážne vzťah staviate na tom, či je ten človek panic-panna? Michal - to je trošku prisilné prirovnanie na úrovni tohto: "panna po svadobnej noci zistí, že manžel jej nevyhovuje, tak skúsi Ferka, Jožka, Jura..." - rovnako hlúpe. Ja by som vám chlapci prial, aby ste sa poriadne zamilovali, lebo to, čo tu prezentujete je veľmi krátkozraké, zistite si o čom je život. Život nie ej čierno biely a nie sú len dva póly "panny a kurvy". Pre info: som ženatý 8 rokov, žena nebola moja prvá a ja jej tiež nie, napriek tomuto strašnému "defektu" sme šťastní a máme 3 krásne deti. Giovanni, ak sa zbavíš niektorých svojich predsudkov a komplexov, tak bude svet lepším miestom a možno aj ženu svojho života stretneš skôr.

Michal Ms

Predstavujem si spolužitie s tzv. skúsenou ženou. \"Miško\", hovorí mi vo svadobnú noc, \"pohladkaj ma tu, lebo tu ma hladkal Kristián a bolo to veľmi vzrušujúce... Ó, ďakujem, bolo to nádherné. A teraz ti urobím isté prekvapenie. Uvidíš, že sa ti to bude páčiť. Všetkým, ktorým som to predtým robila, sa to veľmi páčilo...\"

GiovanniX

alebo?
uchylka to nie je,nepisal som ze aj o 10 rokov budem chciet pannu,proste viem co hladam...napr.mne vadi ked aj daka fajci,prave preto lebo ja nefajcim,hladam si proste sebarovnu,lebo ja ked zacnem s dakou chodit,tak len vazne cize,s tym,ze to moze skoncit zasnubami a manzelstvom,cize teoreticky s nepannou,by som preto nechodil,lebo viem,ze nezobral by som si ju nikdy za manzelku,cize zbytocne nekradol by som jej cas,nikdy som neplanoval kratkodobo a ani neplanujem...

Monika1984

My sme si boli obaja prvy:) Ja panna on panc:D takto to bolo fajn si myslim. Boli sme mladi(17r), boli sme spolu 7 rokov. Teraz ked uz som mala 4 partnerov. No niektore pisete ze by vam vadili keby viete ze mal inu pred vami...no to vekom pride uz inak rozmyslam nad inymi vecami a ked je terza partner so mnou asi chce byt so mnou atd atd...a to ze mal inu pred mnou, no nehovorim ze ma nezaujima preco sa rozisli napr alebo len tak informacne ale nie ze by som sa tym trapili.

taksemizda

aj mne by to vadilo, to asi kazdemu, ja som ale jeho prva a skor sa obavam, ze ho zacne zaujimat ake je to s inou..mne vadi aj predstava ze sa len bozkaval s inou, alebo inu chcel, ale nechavam si to v mojej hlave, lebo on taky nie je, on mi neraz pripomenie,ze mu vadi, ze som mala pred nim 2 sexualnych partnerov a VELMI TO NICI VZTAH..jeho trapi toto, mna trapi, ze mu to vadi a ze sa ku mne sprava akoby som nemala 2 ale 20 a len sa preto hadame a vzdalujeme sa...ja si myslim, ze to vadi kazdemu a je to prirodzene, ale ak toho cloveka milujete, tak najhorsie co mozete urobit je pripominat mu to, iste sa ani on preto neciti dobre a aspon za seba viem povedat, ze by som tiez chcela aby bol moj prvy a keby som pred 3 rokmi mala tusenie ze existuje a ze s nim raz budem, tak na neho pockam so vsetkym..ale co sa stalo sa uz neodstane a take veci za pokazenie vztahu nestoja....

alebo?

givanni, aj napriek tomu ze toto teda nie je anonymne forum ti mozem s kludnou dusou povedat, ze panna nie som:) Lebo milovanie lubim, hlavne s aktualnym partnerom s ktorym chodim uz roky a zaroven bol aj moj prvy...ale nechapem, co by clovek mal lutovat na splynuti duse a tela zaroven? vysvetli, lebo ja take skusenosti nemam

tak kazdopadne tvoja posadnutost(hlavna priorita pri vybere) pannami je bud obava z porovnavania(nejaky komplex, neistota, popripadne nejaka fyzicka vada) alebo tuzba po svojej dolezitosti(aby si mal status "jej prvy", "jej jediny") alebo proste uchylka defenetrovat. Urcite teraz napises, ze to tvoj pripad nie je, ale tak co si budeme hovorit ze:)

GiovanniX

alebo?
nepijem vodu a nekazem vino :)
a toto forum nie je anonymne,nic nie je anonymne,keby daco :) mna tu uz kamaratky spoznali,podla reakcií na prispevky...takze len tolko k anonymite :)
alebo? teba odhadujem na zenu,ktora uz nie je panna a ktora to samozrejme lutuje...aspon take zvykavaju mat take reakcie ako ty,ak som sa pomylil,tak sorry :),ale skusenosti mam take...

darina32

nebudem reagovať na tú hlúpu posadnutosť panenstvom-súhlasím s príspevkom truda, mňa zaujalo iné: "ako si mám jeho penis vzieť do úst, keĎ ho predtým tam mala ona? ... a keby len tam ..." Som ošetrovateľka, každý deňs a dostanem do kontaktu s exkrementami, hnisom, musím sa starať o telesné otvory môjich zverencov (vek 75-91)...a predstav si, že nemám problém potom tými istými rukami jesť, hladkať svoje deti aj manžela. Toto tvoje pozeranie ne vec je dosť mimo realitu. Buď si hodne mladá, alebo nevyrovnaná, ináč by si svojho priateľa brala takého, aký je.