Vadí vám keď mal pred vami inú?

Príspevok v téme: Vadí vám keď mal pred vami inú?
lunaaa

Ahojte,
chodím s mojim priateľom asi rok. Už sme mali aj pohlavný styk, ale viem, že ešte keď sme sa nepoznali, mal sex aj s bývalou. Je mi ľúto, že nie som jeho prvá, lebo on môj je. Závidím jej, že ho mala v posteli, že nie je len môj. ako si mám jeho penis vzieť do úst, keĎ ho predtým tam mala ona? ... a keby len tam ...

alebo?

Giovanni a ty chces s milovanim pockat az do svadby? Neodpovedal si na to, ci aj ty mozes svojej buducej ponuknut panictvo.

blondula

mne to nevadi potedy,pokym nejaku ex nepoznam osobne.vedomie ze chodil s tou a tou by mi tiez nerobilo dobre :DDD

GiovanniX

Deee
tak dufam,ze som na dobrej ceste,ze raz si najdem aj ja moju pravu :)
odpovedam
stalo sa to uz,posledna byvala nebola pannam,samozrejme vedela o tom,ze ma to trapi,ale dako inak sme troska vnimali svet,ja som skor konzervativny v otazkach o vztahoch a ona liberalna,takze nam to neklapalo...ale akoze nesmutim za nou,bola to chyba,dat sa s nou do kopy,vedel som to dopredu,len dako som sa zalubil...pocuval som len na srdce a nie aj na rozum...clovek sa uci z vlastnych chyb :)

macka22

ako by som to ja pisala :(..tiež mám tento problém a neviem sa zmieriť s minulosťou môjho priateľa (ide tu aj o niečo iné)..stále myslím na to, že asi tá jeho ex bola lepšia v posteli, kedže nebola panna ako ja a podobne. Mne to s priateľom v posteli neklape na 100% ale to preto, lebo nedokážem mať vagi.orgazmus a jeho to strašne trápi. Mne to až tak nevadí, len už aj ja som z toho frustrovaná keď vidím aký je z toho smutný :(

Deee

Giovani ty si snáď sen každej ženy, ten tvoj posledný odsek na mna skúšal môj manžel, že " mam všetko ", uz len poriadna žena mi chyba, vysmiala som ho, že takto sa žena nebali a o tri roky som sa zanho vydala :-) tak verím, že si na dobrej ceste

GiovanniX

ja viem co hladam a urcite si budem viac vazit pannu,ako daku nepannu,nevravim,ze mozu za to,ze naleteli dakomu,ale proste kym som mlady,dovtedy nepovolim z poziadaviek,mozna ked budem mat 30 a stale som ju nenasiel tak povolim s tym panenstvom...
ja vlastne mam rozum,chcem sa ozenit,zalozit si rodinu,prachy mam,pracu mam,takze len do stastneho zivota mi ta prava chyba :)