zmensenie prsnikov

Príspevok v téme: zmensenie prsnikov
dvamechy

ahoj baby,
mam 20 rokov, 165 cm a moje nechutne prsia su obrovske. 5-ky. bolieva ma chrbtica, obcas aj hlava, ale hlavne chrbat medzi lopatkami. je to neznesitelne, strasne ma to tazi aj na hrudniku - a mozno je to hlupe, ale ked tie mechy zdrapnem a nadvihnem, citim, ze sa mi aj hned lahsie dycha. po tabletkach sa mi zvacsili o tri cisla a teraz ich chcem dat prec.
Prosim, kto ma so zmensenim nejake skusenosti? a u koho? lebo ked si pozeram fotky pred a po....no..neviem ako to vyzera v skutocnosti, ale tie "nove" prsia nevyzeraju velmi vabne.. alebo v skutocnosti vyzeraju?
velmi by ste mi tym pomohli, dakujem..

Laurina22

Este to nie je aktualne.Len som sa informovala.Ale ja som sa informovala vo viacerych centrach.Mne by ale vyhovovala BA...

Laurina22

Mozno by to vedel urobit tak,ze prsnik zmensi a potom ti urobi tzv.lifting.Alebo vyplni.

Skus im napisat,oni su moc mili,odpisu a poradia.

dvamechy

pozerala som si to...len vies co ma odpudzuje? ten tvar prsnikov "po" ...vyzera to hrozne...ako stare babky po 5 detoch...myslis, ze sa to da urobit tak, aby mi z 5 na dvojky, ale aby tie dvojky vyzerali pekne? plno? zdravo?....