Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviem si vybrať šošovku z oka

sosovka

rada : ano dnes idem s jednou kamaratkou von dufam ze mi pomoze, ona ich ma uz dlho, aj som pozerala zeraz videá, im to ide tak lahko a ja sa stým uz toko trapim, ked si nakvapkam ten roztok pomoze to?

rada1234567

jankaaaaa ty vkuse ked niekomu radis ho najskor zhodis ze si za vsteko moze sam!!! aj mna si tak zhodila si mimoriadne neprijemna do riti s tebou fakt :(

sosovka: ak poznas niekomo kto nosi cocky a byva blizko teba nemoze ti s tym pomoct? mne s tym raz pomohla mamka ked mi nesla von z oka lebo ona ich tiez nosila

sosovka

ale ja som bola u kontaktologa :), sedela som tam hodinu a uz sme nevladali ze mam ist domov a vyskusat to ked si oci troska odychnu ale nejak to nechce ist,,ajtak dakujem

jankaaaaaaaaa

sosovky predpisuje a prvykrat aplikuje kontaktolog, zato ze si si ich len tak kupila sama a aplikovala ateraz nevies vybrat je tvoja chyba.
skus si do oka kvapnut trocha roztoku alebo ak mas take kvapky do oka ktore sa mozu aplikovat aj na sosovky , trocha ti oko zzvlhne a potom ukazovakom a palcom pritrlac trocha na oko a stlac ich k sebe. skus si najst nejake videa na nete, alebo obrazky s presnym postupom

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.