Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Acinetobacter species

dajna

Dobrý deň mojej dcere zistili Acinobacter sp. vo výtere z nosa. čo to vlastne je? dakujem velmi by mi to pomohlo

Ivka 1

Ryanna da sa pomoct prirodnymi antibiotikami v kombinacii s aloe vera gelom. Zaberaju aj tam, kde nezaberaju synteticke ATB a nemaju vplyv na zdraviu prospesne bakterie , teda nezapricinuju premnozenie candidy a inych skodlivych bakterii. Ak budes potrebovat,kludne sa mi ozvi na mail. Poradime sa s lekarmi alternativnej mediciny.

ryanna

no RNG tak moc si ma nepotešil... dnes má ísť k urológovi si pre antibiotiká, tak idem s ním a povypytujem sa na to riadne... a tiež mám volať dnes na svoje výsledky, tak som zvedavá, či to mám aj ja...

RNG

Je to dalsia z nocosomialnych tj nemocnicnych infekcii. Kedze je to bezna bakteria, ktora sa nachadza casto v crevach a je zrejme "drzana na uzde" probiotikami a nesposobuje teda ziadne problemy zacne byt nebezpecna az po pouziti atb. ktore potlacia probiotika, ktore ju dovtedy ucinne kontrolovali ,ale nepotlacia tuto bakteriu, a premnozi sa az do skodlivych hladin.
Kedze su vzdorujuce velkej vacsine atb. jedine co odporucaju na ne je carbapenem, imipenem , nie na vsetky zialbohu ucinne, a fagovu terapiu.

V prirode iste maju niecom co ich kontroluje, nakoniec aj nase probiotika v crevach to dokazu, len zatial som nic v literature nenasiel konkretne takze nezostava nic ine, nez skusat rozne prirodne, ako citricidal, koloidnu striebornu vodu, oleuropein, lactoferrin, graviola....
Samozrejme tiez ine najma posilnenie imunity betaglukanmi, 3x500 mg.
Boli pokusy kontrolovat Acinetobacter Baumani(najhorsi z nich) napr medom na ranach s uspechom. A kedze med obsahuje peroxidy, mozno silne oxidanty by boli tak isto uspesne, napr peroxid vodika, chloraty(MMS1 a MMS2)a ozon

Velky problem s touto bakteriou bol najma po Desert Storm, kde vojaci na pusti boli dopovani atb. zaopckovani cerstvo proti hromade moznych infekcii a tym znacne oslabeni. Mnohi z nich dostali dovtedy nezname choroby,ktore sa vliekli mesiace, a dnes uz vieme, ze sa jednalo najma o A.B. a liecenie atb. to len zhorsovalo.Do dnes je o tej afere divne ticho.

ryanna

Z kultivacie penisu. Okrem toho mu zistili aj streptokoka. Mna hlavne zaujíma ako je to infekčné, či to môžem mať aj ja a či mám dať vyšetriť malého?

llek

Acinetobacter patri medzi bakterie, ktore sa v malom mnozstve vyskytuju aj normalne v creve a normalne nesposobuju problem. Problem sposobia u pacienotv opakovane preliecovanych sirokospektralnymi antibiotikami, vtedy sa potlaci normalna bakterialna flora a premnozia sa bakterie, ktore su normalne zastupene minimalne. U tychto bakterii sa pomerne rychlo vyvija rezistencia na bezne antibiotika a tak sa stavaju obavanymi nemocnicnymi kmenmi. Preco sa u tvojho priatela tato bakteria vyskytla, to neviem. V kazdom pripade je potrebne urobit kultivaciu, zistit citlivost a preliecit infekciu cielene podla toho na co je citliva. Chyba mi este informacia, odkial teda z akeho materialu ci miesta bola bakteria u priatela zachytena, tym je potom dane, cit to treba preliecovat

ryanna

V nemocnici bol akurát raz na návšteve za otcom a to bolo pred týždňom... je možná taká rýchla nákaza? Zisili mu to z kultivácie, ktorú kázala spraviť moja gynekologička, ktorá sa domnievala, že mám kvasinky... mne tiež robili kultiváciu, ale výsledky ešte nemám... obávam sa, že to budem mať tiež... dočítala som sa, že sa to lieči chemoterapeutikami a je to odolné na atb, hrozne sa toho bojím, je to nebezpečné? ďakujem

Ivka 1

Priateľ bol nakazený nozokomiálnou nákazou pravdepodobne v nemocnici.
Možno pomôže tento článok a ak chceš, napíš viac.
www.vusch.sk

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Acinetobacter species - Fórum - ZDRAVIE.sk