Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Idem robit au-pair do nemecka, potrebujem poradit ohladom formalit

Príspevok v téme: Idem robit au-pair do nemecka, potrebujem poradit ohladom formalit
zuzkaaaaa

ahojte, pravdepodobne budúci týžden odchádzam do Nemecka ako au-pairka. Našla som si na nete nemeckú agentúru, ktorá mi hned aj ponúkla rodinu. Kedže sa mi tento týžden končia skúšky, od búdúceho týždna by som mohla íst. Teraz mi rodina písala, aby som si tam doniesla zdravotné poistenie, a povinné poistenie. V týchto veciach som nováčik a absolútne neviem ako to mám vybavit, mám íst do poistovne a dat sa poistit? Sorry za sprosté otázky :D Aké dokumenty tam ešte potrebujem? Samozrejme dohodnem sa s agentúrou, ale aby som pre prípad vedela. Ešte by som sa chcela spýtat ohladom cesty- mám ist do Norderney- sev. Nemecko, mám sa spoliehat na agentúru, že mi vybaví spoj? Alebo sama? Dakujem. Budem vdačná za každú radu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Idem robit au-pair do nemecka, potrebujem poradit ohladom formalit - Fórum - ZDRAVIE.sk