Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jednoduché a lacné chudnutie bez diéty

Príspevok v téme: Jednoduché a lacné chudnutie bez diéty
kávička

Tento receptík je veľmi jednoduchý a naozaj lacný. Naučila som sa ho v Dánsku, keď som tam rok pomáhala v domácnosti mojej sesternici. Tá sa tam vydala a po pôrode dosť pribrala. Tak jej dánska svokra nabehla a poradila jej, ako sa tých kíl dá ľahko zbaviť. Tu je ten recept: najskôr si musíte kúpiť kvalitnú zrnkovú kávu. Nesmie byť pomletá, musíte si ju pomlieť vždy pred varením. A musí to byť fakt dobrá káva, nie nejaký lacný sajrajt. Tú kávu potom pomeliete a do väčšieho pohára nasypete zarovnanú čajovú lyžičku (nie kopcom a nie kávovú lyžičku - tá je veľmi malá. ale ani nie polievkovú). Zalejete horúcou vodou tak, aby toho bolo asi 2,5 - 3 DL. Takže to môžete dať aj do väčšej šálky, bude sa to ľahšie miešať. Potom to také horúce miešate asi pol minútu - pomaly. Neviem prečo, asi sa tam niečo z toho lepšie vyluhuje. Do kávy nesmiete dať mlieko ani cukor!!! Vznikne taká slabá káva, slabý odvar, ktorý asi nikomu chutiť nebude. Ale práve takéto sa to má piť. Lepšie povedané jesť, lebo to nemôžete naraz vypiť, iba tak po lyžičkách v priebehu minimálne 20 minút. Keď to trvá tridsať minút, ešte lepšie. Piť sa to musí ráno nalačno!!! Medzitým samozrejme sa môžete umyť, obliecť a vychystať do práce. Dôležité je, že keď to už dopijete, ešte aspoň 10 minút sa nesmiete najesť. Potom už môžete cez deň jesť čo chcete. Neviem, čo to spôsobuje, lebo tá svokra vedela iba po dánsky a celkom sme jej nerozumeli, ale ako sa to má robiť a jesť, to sme pochopili správne. No a odvtedy som to už poradila viacerým a čuduj sa svete - ono to fakt funguje! Dá sa s tým parádne schudnúť, len človek musí prekonať tú nechuť k takejto káve, lebo to teda vôbec nie je nič dobré. Má to skôr chuť ako keby ste oplákli kávovú šálku a tú vodu z toho vypili. A ťažko sa dodržiava aj to, že sa to musí piť tak veľmi pomaly. Inak to ale neúčinkuje. A nezabudnite si to vždy čerstvo pomlieť! Keď dodržíte všetky zásady, určite vám to pomôže. Zatiaľ to účinkovalo u každého, komu som ten recept prezradila.

moonriver

dakujem za radu.:) káva je vhodná na chudnutie a nič sa nestane ak si ju dáme s medm a ovsenými vločkami a trocha mlieka na ranajky.Ja ju takto pi jem už roky a je naozaj fajná každému kto drži dietu ju odporučam.

[zruseny1]

čiže aj toto je blbosť?:D a tým si chcela potešiť? no zlatá :D tak to teda ešte uveď na pravú mieru, prv než niektoré kočky začnú kávu hromadne kupovať :)))
škoda inak..celkom sa mi to páčilo :D

pinkava

nie, ale tak som vas chcela potesit! ked vsetci chcu schudnut a davaju take prachy za drahe odtucnovacie lieky a o kave je stare zname, ze sa z nej chudne. no co uz, ved ja som vedela, ze to praskne, uz podla IP. ale niekto sa mohol potesit, nie? ja som tak naletela pred tyzdnom na inom fore na dobru vtakovinu. to bola ina blbost ako toto.

pinkava

comu neveris? ze to funguje? preco by to nemohlo, ved kava je znamy prostriedok pri chudnuti, len som nevedela, ze treba nalacno a bez cukru a mlieka. ale je to logicke, kedze z cukru sa pribera.

pinkava

ako dlho sa to da pit? myslim kolko tyzdnov? a co ked uz budem mat normalnu vahu, uz to mam vysadit? nestlstnem znova? neskodi to na srdce?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jednoduché a lacné chudnutie bez diéty - Fórum - ZDRAVIE.sk