Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lepkave vlasy

Príspevok v téme: Lepkave vlasy
Timuša

Nedávno som si natáčala vlasy samozrejme som použila lak. Pred umytim som si vlasy LTT rozčesala. Po umytí som mala vlasy lepkave ako keby mi tam ten lak ešte ostal umyla som ich znovu a stale boli lepkave na druhy deň som ich umyla zas ale žiadna zmena. Čo mi na to môže pomôcť?

nathália08

nemusí mať výrobky od kaderníčky,stačí ak si sama skúsi na sebe čo je dobré,alebo sa poradí.
Je možne,že ma aj narušené vlasy,a sú z tým lakom zničené-lak vysušuje-ja ho vobec nepoužívam,a neznašam laky a tužidlá.

j.v.

Nepises sice co pouzivas, ale ked si umyvas vlasy po laku tak je dobre ich umyt 2x po sebe a nasledne pouzit masku, lebo lak vlasy aj vysusuje, maska ich krasne vyzivy a o rozcesani ani nehovorim a co sa tyka tej lepkavosti, no neviem hlavne si kupuj profesionalne vyrobky od kadernikov- Loreal, Matrix alebo Kerastase na tvoj typ vlasov.Tieto vyrobky bezne v obchode nedostanes iba od kadernicky.Ved kedy mas najlepsie vlasy? Ked odchadzas od kadernika...tak pouzivaj na vlasy to co oni ti tam davaju...

nathália08

tak skús zmeniť šampon,používaj obyčajné-napr.dixi,alebo ten malý demiclén,taký zelený-nemusí ti sadnúť,ale skúšaj.Používaš po šampone aj kondicioner,alebo masku?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lepkave vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk