Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

jaj,ludia..

Príspevok v téme: jaj,ludia..
far

niekde tu na fore bolo pouzite slovne spojenie-mozem si vyberat ale nechcem nikoho..my problem:)doteraz som viedla nezavazny zivot len neviem posledne dni ma chytaju take myslienky ze mozno by fakt ten zivot bol plnohodnotnejsi s nejakym kvalitnym vztahom..ktovie :) asi to bude tym ze som zena a my zeny asi fakt potrebujeme city:)

smajliQa

teraz nebudes mat pracu len s tym, aby si zistila ako tie city pouzit, ale aj s tym, aby si vobec nasla takeho, ktory bude chciet tie city dat niekomu, kto doteraz viedol takyto zivot.

čerešňa

Trošku smutné, že si na takúto životnú pravdu prišla až teraz, ale lepšie neskôr ako nikdy. Zrejme si jedna z tých, ktoré si užívajú len sex a po čase prídu na to, že by sa zišli aj nejaké tie city. Len teraz budeš mať sakra veľa práce kým zistíš, ako sa vôbec tie city používajú. Veľa šťastia a trpezlivosti prajem.

ta3

Far, nechapem dost dobre o com je tato Tvoja tema, co od nas ocakavas, lebo na nic sa nepytas, iba konstatujes, k tomu, co si uviedla mozem iba potvrdit, ze fak zivot v peknom vztahu by bol naozaj plnohodnotnejsi

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

jaj,ludia.. - Fórum - ZDRAVIE.sk