Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

velke lupiny

Príspevok v téme: velke lupiny
dadika989

Mamina ma posledny mesiac velke lupiny take suche ako keby az chrasty ...nikdy to nemala.Pouzivala uplne obycajne sampony a bolo dobre...ja som jej kupila z avonu iny a zacala pouzivat ten a zrazu taketo lupiniscaaa sampon ma zmeneny zase na ten co mavala no tie lupiny ostali ... co je na to dobre?nejaky zabal alebo co take? dakujem za odpovede

žažiká

neskoc jej na reklamu, ide len o zarobok, nech si mamina kupi v lekarni sampon nizoral a po par uzitiach by uz lupiny nemala mat, ja som mala velke problemy s tym tiez chrasty, dakedy mi az mokvali, lupiny obrovske a tento sampon vzdy zabral, aj inym ludom z mojho okolia. je sice drahy na to aky je maly, ale zabera.

zuzunwa

dadika989
Moja sesternica mala podobný problém odporučila som jej výrobky, ktoré predávam. Sú to čisté výrobky bez nejakých chemikálií, majú aj derma testy. Ak by si mala záujem sa dozvedieť niečo viac tak napíš na zuzany3333@gmail.com ,rada ti poradím.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

velke lupiny - Fórum - ZDRAVIE.sk