10kg za 10 dni

Lulu2011

nie hladovky, ale jest, ale uplne zmenit jedalnicek, staci vylucit sladkosti a pecivo, tie chybat telu nebudu a kila pojdu dobre dole plus pohyb

hladovky radsej nie, lebo telo si zapamata, mozno nie hned, ale po 30tke sa na vas budu lepit kila ani nebudete vediet ako, metabolizmus sa hladovkami spomaluje

sewie

Maoam, sak to...zatial odmietaju realitu, brania sa jej zubami nechtami, dufaju v zazracne riesenie , tie stastnejsie sa poucia po prvom jojo efekte ale niektore to budu tahat az kym si totalne neznicia travenie a neztane sa z nich uzlik nervou...
dievcence, ved je vonku uz celkom pekne-co tak korcule? bicykel?
a namiesto hladani roznych sialenych diet si precitat cosi o vyvazenom stravovani a o tom ako vlastne "fungujeme"?

sewie

toto milujem-neviem kolko rokov ste sedeli na prdeliach, cpali sa nezdravim svinstvom a teraz to chcete zazracne napravit za 10 dni! ale jasne ze to bude fungovat....tak to mozete este zraaaaat kolko len chcete a 10 dni pred prvym letnym dnom drzat uzasnu zazracnu dietku a jupiii mozme na kupalisko s novym telom...kedy konecne pochopite ze okamzite zazracne riesenia neexistuju...vsetky tieto experimenty sa podpisu na vasom zdravi a aj na hmotnosti

Uru

Ahojte ja zacina chudnut od zajtra

na ranajky iba grapfruit a mineralku
a 20 minut si zabeham na pase

co myslite kolko schudnem ?

teraz mam 164 cm a 74 kg

julietta

Vam to dobre sije baby:D Zdrave je 1kg za tyzden, ja sama dam max.2-3 a to len ked jem do 600kcal denne s velkym sebazaprenim, preboha uvedomte sa...

Akosprávne

10 kg za 10 dní ? To kde sme ? V žiadnom prípade ani z lekárskeho hľadiska nie je správne chudnúť tak rapidne.Veď si zničíte zdravie to je tu niekto naozaj schopný dať si aj hlavu dole pre pár kíl ? Všetky ženy sme pekné také aké sme , keď sa nepáči tam je posilovňa žiadne keksy , chipsy , mastnosty a gebuzinky iného typu a máte to :)

vyrovnanaa

dokazala by som zjest aj tu sunku, aj zemiaky, aj caj, aj ovocie, ved 1 kg ovocia, to je cca 5 vacsich jablk.. takze pohoda... aj 1 kg zemiakov je cca 5 porcii takych ake dostanete bezne c restike,,,,aj parky.. to je tak 5 parkov..
aj tvaroh nizkotucny je super...
ale.. 500g HOVADZIEHO?????????
TO BY SOM TYM ZABILA DALSI TYZDEN DIETY!!!!!!