Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

neposluchaju ma nohy

no-

...a moze to byt aj vela draslika-aj TETANICKY TEST popros aby ti urobili...
je val pricin preco ta nemozu pocuvat nohy-aj napr.ked ochabuje svalstvo pri skleroze multiplex...tazko sa tu radi-najlepsie zajst k neurologicke
prajem ti vela stastia

no-

SUREVES
mozu byt oslabene svaly nedostatkom napr.draslika
chod si dat urobit svalovy test k neurologicke-povec presne co tu pises -lekarke a popros ju o SVALOVY TEST...

RNG

cirkulacia sa zlepsit napr hlohom(ucinok vaspodilatacny=ropzsirovanie ciev)
Zlepsenie cirkulacie je aj pouzivanim enzymov, co zriedi bezpecne krv, tiez rybacie oleje riedia krv, ale nie az tak ucinne.

squash

motoricke poruchy tohto typu boli pozorovane u ludi ktori vysadili AD, aj po niekolkych mesiacoch. mal by si ist k doktorke. nahodou nepijes colu light?

sureves

no fajn, preslo par dni, isiel som aj na bicykel ale nepreslo to.....vsetci ktorym som to povedal povedali ze je to len "preto lebo sa malo hybes".....lenze to neni z toho....ja nemam slabe nohy celkovo....ja mam chvilky kedy ma prestanu posluchat nachvilu stratim silu, podlamuju sa mi, akoby ich ovladal niekto iny, trva to par skund max. minutu a potom to prestane a zase su pevne.....nie je to velmi viditelne lebo ich ako tak ovladnem ale sem tam sa mi podlomia tak ze so mmnou mykne.....neviem preco by som isiel za doktorkou ta tiez povie len ze sa viac hyb......je to fakt len z toho?....raz som bol na operacii po ktorej som tyzden nevstal z postele, len na zachod a jest, druhy tyzden som mohol chodit aj do skoly ale nemohol som behat ani nic podobne....a nohy ma posluchali nemal som ich slabe....teraz som par dni doma a zacalo mi toto.....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

neposluchaju ma nohy - Fórum - ZDRAVIE.sk