Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapálené moč. cesty

Príspevok v téme: Zapálené moč. cesty
selecti

Ahojte. Mám pálenie pri močení a aj po močení. Ide asi o zápal moč. ciest čo som mala pred pár týždňami. Nemala som teda dlho pohlavný styk a keď sme to s priateľom pred pár dňami vyskúšali pálenie som mala aj pri sexe aj po nom. Môže to súvisieť s tými moč. cestami alebo je to aj gyn. problem? Ďakujem

emma123

ja pouzivam wobenzym a som spokojna
ak citim ze ma pobolievaju mocove cesty vzdy si dam uroval akut tiez doporucujem

darkmother

ten urovaxom je tiez na zlepsenie imunity a mne pomohol, ale je na predpis a treba predtym absolvovat vysetrenie, ktore je trocha neprijemne (zbiera sa moc 24h).

hermínaaa

Opakované zápaly svedčia o zníženej imunite - doporučujem používať prípravok Hippokratin, ktorý masívne zvyšuje imunitné a regeneračné schopnosti organizmu.

xixia

na takéto problémy mi liečiteľka odporúčila pre dcérku kúpeľe v prasličke roľnej. Ale veľmi mi pomohla tiež soľ z mrtvého mora (harmanček,levanduľa) od jednej známej.

Ivka 1

Co sa tyka prirodnych doplnkov tam by som zvolila ine riesenie a namiesto lubrikantu je lepsie pouzivat aloe krem v gelovej konzistencii ,ktory nielen zabranuje dalsiemu poskodzovaniu sliznice posvy ale velmi rychlo ukludni zapal a pomaha pri hojeni drobnych raniek. Je zaroven antibakterialny,takze eliminuje aj riziko nakazy. Samozrejme ak sa to spoji so sprchovanim pred a po pohl.styku tak by sa to malo velmi rychlo ukludnit.Osvedcilo sa mi aj vkladanie probiotik do posvy spolu s aplikaciou kremu , hlavne na noc.

darkmother

aha som zabudla - ja som zvykla mavat tiez palivy pocit ked som isla po tom na wc a po par minutach to celkom preslo. ja som to mala kvoli mocovej rure, ktora bola podrazdena a gynekolog mi velmi otvorene povedal, ze nemame setrit lubrikantom :)

darkmother

no ja s tymto tiez bojujem uz dlho. nefrolog mi po standardnych testoch predpisal urovaxom, ktory som uzivala 3 mesiace a zapal sa opakoval menej (predtym to bolo asi raz za mesiac, teraz raz za 4-5). okrem toho mi predpisal atb-ciphin - ked budem mat pocit, ze to prichadza, treba si dat jednu tbl. moj zapal prebieha tak, ze od pocitu - trocha to pali behom dvoch - 3 hodin ide zo mna cista krv, preto mam atb stale pri sebe. osvedcilo sa mi to, co spomina Deee - pred sexom sprcha+ wc, po sexe OKAMZITE wc a ak sa da vzdy aj sprcha. zapal vznika ak sa bakteria e-coli z konecnika dostane do mocovej rury, tomu treba zabranit. co sa tyka D-manozy, brusiniek a doplnkov - pomahaju, ale len ak je priebeh pomaly a zistite to vcas. preventivne ich uz neberiem, lebo na to nemam, a ako liecba mi uz nepomahaju. mam len tie 3 litre vody denne :)

nathália08

pi vela tekutín,odporúčam urologicky čaj 3x denne-mne pomohol,a ako už tu bolo apomenuté brusnice-kúp si ich v lekárni.V lídli majú sušené,ak by si chcela,ale aj tak nejaky brusnicovy extrakt,alebo tabletky,hocičo-treba sa opýtať tam.
Tekutiny pomôžu vyplavovať baktérie,a vela,vela-to je dôležité.
Myslím,si že ak máš zápal sex by si mala vynechať.

Ivka 1

Selekti kup si tampony s probiotickou kulturou Ellen a dobre by bolo uzivat kvalitne probiotika , teraz su na trhu :
Pearls YB, samozrejme je potrebne liecit aj partnera - pohl.ud natierat mastickou
Candibene ....lebo si nakazu budete navzajom odovzdavat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zapálené moč. cesty - Fórum - ZDRAVIE.sk