Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farba na obočie

Príspevok v téme: Farba na obočie
enigma

ktorá farba na obočie je lepšia Berrywell alebo Refectocil, predtým s om použivala Londa ale už ju nevyrábajú bneivete mi poradit ktorá je lešpie dlhšie vydrží a šetrnejšia? Ccem si ju kupit vo velkosklade ale neviem prečo ktorú by som si mala kúpit.Ku kozmetičke nechodim mame farbim ja.

ssolar

Dobrý deň,
farby na obočie a riasy zn. Londa, prevzala Nemecká značka C:EHKO, ktorá ju vyrába pod vlastným menom. Čo sa týka nasadenia značky na Slovenský trh, tak farby C:EHKO sú tu už 3. rok a výhradné zastúpenie na SR má spoločnosť MGBIZ, s.r.o.
Predajné miesta na Slovensku nájdete v prílohe.
Verím, že s touto farbou budete rovnako spokojné, ako s bývalou Londou :)

jaminušik

ja som si včera po prvy krát zafarbila sama,použila som farbu Refectocil odtien 3,je to taka tmavohneda farba,kupila som ju v kadernickych potrebách,s výsledkom som spokojná aj kamošky odobrili

stanus

no dnes som bola u kozmeticky a videla som ze mi dava refectocil a miesa mi na pol ciernu a svetlohnedu.Myslim ze by som to kludne zvladla sama doma, len cem sa spytat ci nemate niekto skusenost s tymito farbami, lebo vidim ze sa daju objednat viacere farby, ze ako farbia, je tam aj tmavohneda, ci by mi nestacila ta, ked mi miesa ciernu a svetlu a rozmyslam aj nad tou berrywel hnedou

cherryR

ja som skôr za Berywell...reflectocil je príliš agresívna farba,po častejšom farbení s ňou som na ňu dostala alergiu,strašne mi povypadávalo obočie a normálne ako som si ho nafarbila ma strašne svrbelo a mala som chrasty ...aj zákazníčky často štípe...a ešte mi aj nepekné také mapovité fľaky robila keď som zotrela...viac som spokojná s tou berrywellkou hlavne hnedá je velmi pekná...škoda tej Londy no!

elisabeth_

no tak treba hadam nechceš mat obocie ako ... :D ale tak das si do dakej nadobky-najlepšie sklenenej malej myštičky tzv. očna vanicka si das 6% peroxid- staci trochu a pridas farbu na obočie, vymiešaš špajdlou spolu aby nebola kašičkaa ani prilis husta ani prilis riedka, aby sa ti s nou dobre pracovalo pripravis si napriklad vazelinu alebo mydlo ak nahodou vyjdeš mimo z obocia na aby si to mohla odstranit, nechas posobit zo 4minutky podla toho aky intenzivny checš vysledok a zotrieš tamponom namocenym s pletovou vodou alebo s mydlom

Inn

dievčence ani mi neuveríte ale premyslala som , ze si sama začnem farbiť hehe.....treba to s niečim zmiesat dajte rady ....treba byt opatrhna?:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farba na obočie - Fórum - ZDRAVIE.sk