Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

necht

Príspevok v téme: necht
janeh

dobry den, chcela by som vas poprosit o radu. Vcera vecer som si zle zastrihla zader na malicku a mi to zacalo krvacat (prst som dala pod studenu vodu a zdalo sa to byt ok. No dnes sa mi z toho ako to napisat mam tam na povrchu vytlacene z pod nechtu kusok masa a zacina ma to boliet. Doma nic nemam takze zajtra rano chcem ist do lekarne len neviem co si mam vypytat na to. Rozmyslala som nad kamilkovym cajom ze si tam ten prst budem mocit no nemam skusenosti s tym. Prosim poradte mi. Dakujem za rady a zelam krasny den :)

dadaSK

presne tento problém mám aj ja teraz...vyriešila si ho nejako? dávala som si tam dva dni asi framykoin a teraz gafrovu mast ... a zatial nic ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

necht - Fórum - ZDRAVIE.sk