Depilačný krém

Príspevok v téme: Depilačný krém
Ajka270

Ahojte prosím Vás, včera som si nohy holila depilačným krémom BALEA. Kedysi dávnejšie som používala Veet a s tým problémi neboli. Tak si hovorím, vyskúšam iný.
Nechala som ho dlhšie pôsobiť, tak o 5-10 minútiek a keď som ti dávala dole, skoro som spadla na zadok.
Chĺpky preč, avšak ostali mi na nohe červené vyrážky a skoro po celej nohe mám veľké červené fľaky ako popáleniny.

Potrebujem poradiť, čo si na to mám dať, pretože stalo sa mi to prvý krát tak som vykoľajená.

Ďakujem :)

jankaaaaaaaaa

asityzden uz nebolo nic vidiet?nepamatam presne, ale take cervene flaky som mala dost dlho.. a dost mi potom chlpky zarastali

lomivalo

tiez mozes skusit Panthenol (tiez z lekarne)
mne sa toto este nastastie nestalo - zato vsak mi nikdy depilacny krem nepomohol chlpky odstranit (asi som ho paranoidne prave z tychto dovodov nechavala na pokozke prikratko) a musela som tak ci tak sa pasovat so ziletkou. skusala som to vsak len parkrat. este som aj citala, ze depilacne kremy su prisilne a radikalne, mnohe zeny si ich odmietaju davat na pokozku podobne ako kyselinu siricitu. a tiez su drahe. skuste nieco ine, iste sa to viacej oplati aj financne (v konecnom dosledku) aj vzhladovo a na dotyk

jankaaaaaaaaa

mne sa to tiez stalo s tymto kremom, nohy ma strasne palili az boleli, nemohla som si cely den nic obtiahnute na seba obliect a v noci ked som si len lahla do postele a noha s ami dotkla postele tak som myslela ze odpadnem.. a to som ho nechala posobit tak dlho ako je v navode...
skus obycajnu zinkovu mast z lekarne