na dne

Príspevok v téme: na dne
natusa42

dobry den ,som mlada 19 rocna zena,chodim este na strednu skolu na gymko konkretne,vsetci mi vzdy zavideli,ze mam vsetko,co chcem ,ze mam skvelych rodicov ,rodinu atd,take veci ,ja som sa vsak necitila nejako extra stastna ,prislo v rodine k vela veciam,ja som skor samot ,nemam ani nejako extra vela priatelov atd ,a ked aj sa chce ktosi so mnou kamosit ,ja velmi nemam zaujem,ale k ludom som velmi mila a vravia o mne ,ze najlepsi clovek pod slnkom som ,vzdy chcem pomoct kazdemu ,aj som vynikajuca studentka ,z dobrej dost rodiny ,vzdy som mala strasne vela idealov ,moc ..ale vsetky mi casom padli ,najma ked som sa dostala na strednu ,zmenila ma ta skola ,skor znicila da sa povedat ,stretla som sa s pretvarkou,falosnostou ,ohovaranim ,nespravodlivostou atd ,ked som bola prvacka spoznala som uzasneho chalana ,prva laska -nechcel ma ..tazko som sa z toho spamatavala ,som strasne precitlively clovek a jemny ,vsetko ma hned polozi,potom som si nasla prveho priatela ,lenze po 2 mesiacoch som ho poslala k vode ,nevyhovoval mi ,potom o rok som si nasla terajsieho priatela s ktorym uz chodim velmi dlho,nevravim ,ze je nas vztah idealny,ale on ma ma rad ..a ja jeho lubim velmi ..lenze jednoducho problem je v tom ,ze zo mna sa stal rokmi taky pesimisticky clovek ,ktory mysli vzdy len na to najhorsie ,som hrozne citliva ,placem skoro kazdy den ,uz asi dva -tri roky ,a najhorsie je ,ze som zacala mat velke psychicke problemy (preto aj pisem toto vsetko),problemy o ktorych prakticky nikto nevie okrem mojho priatela ,ale ani ten nevie vsetko uplne ,casto myslievam na minulost ,ktora ma nici ,nevydarene vztahy,rodina ,skola atd,stava sa zo mna polo-hypochonder,pre vsetko placem,nemam pocit stastie uz roky,nepomaha mi ani ked som s priatelom ,ani nic ..nenaplna ma akosi nic,a najhorsie na tom celom je ,ze pred mesiacom asi som sa psychicky zrutila ,skolabovala som ,odpadla ,mala som triasku ,na vracanie mi bolo -psychicky povod -konzultovala som to s lekarkou vseobecnou ,ale prakticky nic mi nedala ,(nikto o tom nevie ,co sa mi stalo ,ale len priatel ,lebo bo lzhodou okolnosti pri tom:()moje nervy su uplne slabucke ,niekedy mam pocit ,ze schadzam z rozumu a zase pred tyzdnom ,sa vyskytol dost vazny problem doma,a tak ja som upadla do takeho stavu ,ze som nemohla dobre dychat ,vysoky tlak ,na odpadnutie ,potenie ,triaska ,a uzkost v dusi som citila,(su to priserne pocity)a nevravim o neutichajucom placi atd ,dala som si tabletky na nervy Sedatif ak poznate ..to mi ako tak pomohlo ,zaspala som,ked mi je takto zle ,tak si to davam ..ale uz teraz lieky na nervy ,uvedomujem si ,ze je to strasne skoro,ale prakticky nemam inu moznost ,k psychologovi totiz ist nechcem ,necitim sa na to tam ist ,aj doktorka moja povedala ,ze naco tam ist ,ze on by mi dal len nejake oblbovaky a pokecal by si so mnou ,ze ja potrebujem zmenit cosi v hlave a nie sa dopovat ..neviem uz co mam robit..ta uzkost vo mne neprechadza ,stale len cakam ,kedy sa co zle stane ( teraz bolo take obdobie ,ze sa kazdy tyzden nieco zle stalo,co sa ma dotklo),bolo toho na mna strasne vela ,aj v skole atd ,prezivala som len same nervy a stresy ,chora som vazne bola ,bala som sa ..pocitujem neskutocny strach niekedy ..a naozaj sa uiz zacinam o seba dost obavat ,lebo moje psychicke problemy sa uz aj prelinaju s fyzickymi ...a este jedna vec ..nehorazne ma bolia ruky ,zapastia ,zily akoby a aj kosticky ...uz ale to pol roka ..a neviem ,co to moze byt ..pocitujem taku tupu bolest ...a som uz zufala zo vsetkeho,neviem ,co mam robit :( viete mi nejako poradit ?ako sa z toho dostat ?