Turisticke oblecenie

Príspevok v téme: Turisticke oblecenie
jankaaaaaaaaa

ako sa treba obliekat?
bola som parkrat na turistike a viem ze je najdolezitejsie mat dobru nepremokavu obuv. ale tiez neviem aku si mam kupit, aka je vlastne trekingova?
chodim po tatrach, slovenskom raji, aj narocnejsie trasy.. tak neviem co treba mat. bola som vcera v tatrach , cely cas prsalo, mala som nepremokavu bundu, takze to bolo v pohode, no nohavice a leginy pod nimi mi premokli. neviem ci existuju aj nepremokave nohavice a ci su vobec vhodne na turistiku a clovek sa v tom nebude nadmerne potit?

Pilysia

Erila - Nemyslela som to v zlom a prepáč, ak to tak vyznelo. Len mi prišlo zbytočné to sem sto krát písať, keď si to vieš nižšie v konverzácií prečítať. Ja čo si objednávam z Horalu? No väčšinou sú to ponožky, batoh mám taktiež od nich a ostatné veci už len manželovi nakupujem. Ten je väčší maniak ako ja:-D:-)

MickeyaMinnie

Čo sa týka spodnej vrstvy oblečenia, tak na turistiku aj dalšie sporty používam jeden typ oblečeni. Termopradlo od X-bionic, super sú aj ich ponožky z Merina. Pozrite na fb X-bionic alebo majú predajně v Eurovea a v Šanoríne.

Erila

Pilysia viem, že by to stačilo ale ja si tu píšem s nejakými ľuďmi, ktorý mi poradili tento obchod a aj toto by mi v pohode napísali. No ďakujem aj tebe za odppoveď aj keď nie až takú milú ale neberiem si to osobne. Ty si z tadiaľ čo napríklad objednávaš?

Pilysia

@Erila - Stačilo by, keby si mala toľko času, že si to kukneš na ich stránke a hneď máš aj odpoveď. Horal shop má kamennú predajňu iba v Prievidzi a potom fungujú ako e-shop. Ja od nich objednávam cez e-shop a ešte som nikdy nemala žiadny problém. Je to dobrá stránka, majú tam dobré veci do hory

Erila

Mimia a ten obchod sa nachádza aj v nejakom inom meste či iba v Prievidzi? Nemám čas si to tu všetko čítať, tak budem rada keď priamo mne odpíšeš. A ešte by som chcela vedieť, či tam majú aj dámske turistické topánky, vďaka za odpoveď

Mimia

Denissa84:..som sa teraz prezradila:-)..ked nie vojenske tak teda v horal shope najdes aj ine farebne kombinacie...kukni a potom daj vediet, ci si aj nieco niekde nakupila:-)..
Treminka:...raz som mal termopradlo od nich a co ja viem, nebola som moc nadsena...no kazdemu vyhovuje nieco ine..

romanette

Skúsim sa pozrieť ak pôjdem do eurovea hľadám dobrú kvalitu za normálnu cenu.Chodievam behať a hodne by mi to pomohlo ďakujem za tip

helensoo

Tiež mám rada značku x-bionic, ja chodím do eurovei, tam majú túto značku a je jedna z mála, na ktoré sa spolieham v kvalite

treminka

No ja si kupujem hlavne termoprádlo kvalitné značka XBionic sú aj na facebooku skús mrknúť možno ťa niečo zaujme.Som s ním spokojná a aj tie ponožky si tam nakupujem lebo nie všetky sú dobré

denissa84

To som ale nevedela Mimia, že bývaš v PD. Ale už som múdrejšia. No vojenské moc nie, skôr nejaké iné farebné kombinácie. No pôjdem kuknúť aj do jedného aj do druhého a snáď niečo zoženiem. Ďakujem ti za radu;-)