starostlivost len za uplatok? vas nazor...

Príspevok v téme: starostlivost len za uplatok? vas nazor...
lenca45

Mate skusenost s dobrymi lekarmi a setrami, ktori mozu byt prikladom ostatnym vo svojom odbore? Mam na mysli tych zdravotnikov, ktori pracuju v nemocniciach na oddeleniach - napr. gynekologia, interne, chirurgia, ODCH, geriatria, detske.... Som sokovana zo skusenosti mojich vlastnych i znamych, pretoze sme sa stretli len s aroganciou, nezaujmom, necitlivostou a nedoslednou liecbou. Je mi z toho velmi smutno - ved kto by mal mat viac humanizmu a dobrej vole v sebe, ak nie lekari a sestry? To vazne treba na aspon normalnu starostlivost uplatok?

Deee

Áno treba, lezim v nemocnici 6 týždňov a je to tak...aj lekári a sestry sú len ľudia, nahánaju ich predpisy a poisťovne, na pacientov žiaľ nemajú cas, niektorí ani trpezlivosť. Sú vyhoreni...
Dnes mi napríklad mali nahradiť infuznu liečbu tabletkami, žiaľ tabletky sa v nemocnici minuli a dajú sa zohnať len žiadosťou cez ministerstvo zdravotníctva, teda ich nedostanem a s infuziou stravim dalších 10 týždňov...
Viem, že lekári aj sestri sa snažia, ale v našom zdravotníctve musia doslova zápasit so zlým materialno technickým vybavením, nedostatkom liekov a preplnenym stavom pacientov...