Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pokračujem ...

Príspevok v téme: pokračujem ...
sanara

Rozhodla som sa pokračovať v mojom chudnutí , po 2týždnovej prestávke som si povedala STOP! od marca sa snažím a vydržalo mi to do teraz , ale dala som si prestávku a už trvá 2týždne ale už nebude od dnes! O mesiac sa chystám na svadbu tak potrebujem sa dat nas5 do formy, ale ak mam popravde napísat zvykla som si nato že som športovala a davala si pozor nato čo jem 3mesiace a teraz sa napchávama chem s tým skončiť rozhodla som sa upravit svoj jedalniček takto :

R: Ovsene vločky, jogurt ovocie / chlieb+zelenihna
Ol: zelenina/ovocie
Obed: čo budeme mať doma
D: zelenina/ovocie
Večera:zelenia/syry/jogurty/prazenica/cotage

Vinechať sladké, mastné .....
a hlavne vodu veľa vooody! aa chcela by som sa opýtať co ako s Kávou ? .. ale ja ju pijem tak na poly s kapučínom + mlieko
Moja výska 171 / 65kg 16 rokov
Každý večer si doma zatancujem zumbu spravím par brušakov a poskáčem na švihadle .. ked bude teplo každé rano si pojdem zabehat a poskáčem na švihadle potom cez deň korčule alebo bicykel a večer ta spomýnana zumba :)

Poradte mi ešte co by som mala upraviť alebo robiť ...ďakujem :)

sanara

jasné že pijem dnes som uz vypila 2litre....a to este budem pokracovat:) pol hodinka zumbičky:)...aaaaa teraz sa chystam na dalsiu pol hodinku :)

neva

sanara - hlavne nezabudni na čistú vodu, veľa čistej vody po celý deň. Je to neuveriteľné, ale akonáhle som začala piť viac čistej vody tak kilá išli dole aj samé. (nikdy predtým som nemala rada čistú vodu, len sladké malinovky som pila, ale už je tomu koniec)

sanara

Takže rano som mala na ranajky ovsene vločky+jogebela jogurt , na olovrant 1ks chleba +sunka+2uhorky , obed palacinky ...
8km na korculiach, 8km na bicykli a teraz si idem zatancovať zumbu :))) potom si dám kúpeľ na zrelaxovanie a na večeru prazenicu + zeleninu :)...a potom len oddych :)

jenna

myslim že je to uplne v pohode :) len skus vačšinou preferovat zeleninu ako ovocie (nehovorim že nemaš jest ovocie vobec kludne si daj ) len napr bananov sa vyvaruj a jedz vela grapefruitov to pomaha ;)

sureves

myslim ze ti to staci....ja sa nehybem vobec a som chudy....lenze ja jem menej nez ten tvoj dietny jedalnicek...:D....ked bola skola tak nekedy som jedol len ranajky a veceru....raz som vynechal aj ranajky ale to bolo prvy a posledny raz skoro som odpadol....:D....potom som si kupil vodu a zemlu a bolo lepsie....:D....teraz ked su prazdniny musim jest aj ranajky aj obed aj veceru a este budem u bakby takze v septembri budem o 5 kil tazsi ako teraz....do dalsich prazdnin sa potom hadam dostanem spät na sucasnu vahu....:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pokračujem ... - Fórum - ZDRAVIE.sk