Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyrážky vo vlasoch

Príspevok v téme: Vyrážky vo vlasoch
aniiiii

Mám dlhodobí problém s vyrážkami vo vlasoch, ktoré keď vytlačím vytečie z nich biela vodička a následne zostane po nich chrasta. Takúto mám celú hlavu. A nemôžem prísť nato, čím to môže byť spôsobené. Nieje tu niekto kto má s niečím takýmto skúsenosť, a vedel by mi poradiť? Ďakujem.

fialka540

Najlepší je na toto červený septonex. Aj v príbalovom letáku sa uvádza, že sa používa na zápaly vo vlasatej časti hlavy.

Ny11

Ja to mám tiež, prišiel som na to, že nesmiem jesť arašidy, oriešky, orechy, v poslednom čase sa mi to robí aj od kávy "nesky", musel som sa vrátiť ku tureckej káve. ak aspoň 3-4 dni dávam pozor a nič z hore uvedených nekonzumujem, tak sa mi nevytvorí žiadna nová vyrážka.

Janka222

najlepsie henny maju v predajbylin.sk
lush.cz
ani yvette neni zla, no neni tak na drobulinko nastruhana a tympadom sa potom droli.
Ja ekd som si davala nefarebnu hennu,som zaliala len vodou.a bolo to v pohode.a potom ked som zacala farbit, zalievam ibistekom.a kamoska ciernym cajom

rew

Baby, ak chcete skusit henu, preklikajte si temu: www.zdravie.sk :) a vela uzitocnych info najdete aj na dlouhevlasy cz.
Tiez nemam najlepsie skusenosti s henou z DM, radsej objednat nieco z netu: henne color pripadne cistu henu + indigo od yvette (daj do googlu yvette henna) alebo lush. A urcite nedavat cisty prasok + vodu, treba pridat olej, zltko a pod., inak sa vlasy presusia. Nebudte sklamane ak to nechyti podla predstav na prvy pokus, farba sa stava trvacnejsou az po niekolkych pouzitiach. A este k tym vyrazkam aniiiii: skor nez s fazou mesiaca by som to davala do suvislosti s fazou menstruacneho cyklu ;) A vzhladom na tvoje problemy by som pred henovanim urcite spravila test na kusku koze/prameni vlasov!

Janka222

no ta z DMky neni moc dobra. precitajte si tu www.zdravie.sk

raz som to uz pisala..mozno aj dvakrat a je toho vela, cize to nejdem zas pisat :)

talentmania

Kupis si hennu das si ju do sklennej nadobky teda vysipes si prasok ak kupujes s DM alebo take tak tam mas az dva sacky tak neviem ak mas vlasy dlahe daj oba ak nie tak ti staci aj jeden sacok.V kanve si zovries vodu a zalejes hnet tou horucou premiesas a mozes zacat si to davat na vlasy normalne ako farbu klasicku nejlepsie ale iba rukou.Zabalis si to potom do folie foliu mas v krabicke aj s rukavickami.A das si este na vlasy uterak alebo ciapku zimnu nak su vlasy v teple.Nechas posobit ja si ju nechavam aj 8 az 12 hodin pisu len 45 minut az 60 ale cim dlhsie ju tam mas tym sa ti vlasy zregeneruju lepsie treba si hennovat co najcastejsie tak kazde 3 tyzdne aspon.Ja pouzivam nie bezfarebnu ale farebnu ten tizian ci aka to je farba a mam peknu farba a davam si to na noc a rano umyjem.Este ma napadlo ze si dam do tej henny este lyzicu olivoveho oleja aby sa mi to lepsie nanasalo.Pred aplikaciou maj vlasy pekne umyte a napol vysusene.:D))

Kajka234

Janka222 nemohla by si sem napisat postup co s tou hennou treba urobit a ako ju dat na vlasy? :) ako to robis ty :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.