Bomba zadok

Príspevok v téme: Bomba zadok
mia.21

Prosím vas poradite mi čo jesť a ako cvičiť na moj zadok...je strašne veľký,ide o to že mám postavu hrušky a neviem sa ho zbaviť,viem že bude vždy proporčne vačši ,len som teraz dosť pribrala ako som mala školu aj strasne psychicke stresy,cele dni som bola doma bez pohybu.....poradte s cim mate skusenosti baby,,,dakujem

mia.21

dakujem za rady :) ,,tak ja som mala pocas roka 100 schodov denne cestou domov a späť a moc mi to nejak nepomohlo,asi si telo navyklo alebo co.....skusim ten mrtvy tah,drepy...kedysi som robila aj vypady tak mozno aj to...korculovat by som sa isla,len akosi sa k tomu neviem donutit....viete mi poradit este co by som mala a nemala jest??strasne ma stve ten zadok,hlavne teraz vlete,snad do buduceho leta bude fuč...

vevericka

no mala by si citit hlavne zadnu stranu..tu mas link (ak to nepojde tak je to stranka sportujeme ) je tam aj forum, tamosi chlapci su velmi fajn a urcite ti poradia viac ako ja, co sa cvikov tyka:)-odkaz odstránený-

smajliQa

ahoj... ja som to sem uz niekde pisala... pracovala som asi rok a pol v kaviarni, kde boli schody, a poviem ti , zadok mam jak lusk.. :)
takze schody, schody, schody :)))

huhaaa

inak vevericka k tomu mrtvemu tahu... ja to cvicim,pozerala som si j vide,cvicim to doma s cinkami citala som si ako to cvicit ale asi to robim zle,lebo citim hornu stranu stehien vobec nie zadnu a uz vobe nie zadok... to tak ma byt??

karlicka

mne pomohol rotoped,aj ked mi to nikto nechcel verit...
dlhodobé pomalé bicyklovanie
výsledky sa dostavili už po mesiaci-menší zadok,volné nohavice..........