Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako pripraviť rodičov na...?

Príspevok v téme: Ako pripraviť rodičov na...?
nefinka

ahojte, tak skúste teraz poradiť aj mne:)
v skratke:
mám 26 a som tehotná. S priateľom nie sme síce moc dlho spolu, cca trištvrte roka, ale obaja sme to chceli a veľmi sa tešíme. Jediný menší zádrhel vidím vo svojich rodičoch, resp. - priateľ je po všetkých stránkach úžasný, neskutočne si vyhovujeme a rozumieme vo všetkom, len... jeho mamina je rómka, otec biely.. pokiaľ by mi nepovedal, že má sčasti také korene, aké má, ani by ma to nenapadlo.. má síce troška tmavší pigment - rozumejte, ako človek, čo sa v lete pekne opáli.
a teraz moja otázka - keďže nie sme spolu ešte tak moc dlho, moji rodičia ho nepoznajú a určite ho samozrejme, keďže som tehotná, budú chcieť spoznať..mám ich dopredu na toto pripraviť alebo mám ich normálne zoznámiť a uvidí sa ako zareagujú?? čo by ste robili Vy??
poprosím aby reagovali len tí, čo nemajú vyhranené rasistické zmýšlanie..

ta3

Nefinka, v prvom rade Ti blahozelam k materstvu a ako uz radili vsetci predomnou, nic im dopredu nehovor, ked budu vidiet, ze je to slusny chlapec a ze sa mate radi a ste stastni, ze cakate spolu dietatko, potom to lahsie prijmu, ked sa to od Teba dozvedia, ak Ta maju rodicia radi, co predpokladam, nebudu robit sceny, budu radi, ze si stastna

dida II

nic by som dopredu nehovorila!to,ze jeho mama je romka neznamena,ze by sa na to mali rodicia psychicky pripravit,poznam kopu normalnych romov!moj muz je american,po slovensky ani necekne:)a ani o tom som rodicom dopredu nepovedala,priviedla som ho a museli oprasit anglictinu zo skoly:)ak ho hned spoznaju,nebudu mat priestor rozmyslat a budovat predsudky:)

nefinka

ďakujem krásne za názory:)
ja by som to sama o sebe vobec neriešila, skôr priateľ má z toho menšie obavy, tak to trocha preniesol aj na mňa:)

Deee

Rovnako by som na to neupozornovala, ved vlastne nie je na čo, je to slušný človek, ktorého si si vybrala ako otca pre svoje dieta, nikto si nevybera rodinu, do ktorej sa narodí, takze je to holý fakt, ktory sa neda zmeniť a podľa mna to ani nie je podstatne

juchu

suhlasim.. Nehovor to dopredu... Lebo ho budu vidiet od zaciatku s urcitymi predsudkami (suhlasim s oiverou/om). Nech sa najprv zoznamia a ked bude prilezitost - potom im to povies. Naco to budes vlastne dopredu hovorit? Ved dolezite je ze sa lubite.

oivera

ani ja by som to nehovorila,ved si to mozno ani nevsimnu a aspon nebudu mat predsudky a potom ked ho spoznaju, tak budu vediet, ze je v pohode atd.

blondula

ja som mala byvaleho muza z Venezuely,takze nasi ked ho videli,skoro odpadli :DDD sice som poslala nejaku fotku vopred,ale nazivo je to nieco ine.bol dost tmavy,lebo na slnku sa opalil hned do tmavohneda.tiez som myslela,ze budu reagovat nejako negativne,ale nie.koho som si vybrala,toho som mala,do zivota sa mi nikdy nejako nemotali.... a asi aj mohli veru :DDD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.