Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co priniest priatelovi na rodinnu oslavu?

smajliQa

podla mna sa hodi ta tvarohova torta, taka co sa nepecie, len da zmrznut do mraznicky.. prsote je to studena bomba, v takych horucavach a na grilovackach krasne osviezi... a ked pridas jahody... uu mnamka!!!

nyky20

Ked ti možem poradiť naj recept pre všetkých mojich známich a strašne lahký tak je to pudingovo-smotanový koláč recept je na mimibazar.sk Aj tam je to v sekcii najoblúbenejšie recepty. u nás može byt aj každý týžden a nikdy neostane dlho na plechu.

smajliQa

tak zober tycinky, oriesky, chipsy,,, to sa vzdy hodi...

ja osobne by som nesla bez vinka, a bez poriadnej klobasy :D

btw kolaciky nikdy nevidu z mody, ja to vidim sama, ked grilujeme a pridu priatelovi kamosi a ja donesiem kolac upeceny, sa idu pozabijat po nom... na grilovacke byva vsetko slane zvacsa... sladkost pride vhod.. urcite....

jankaaaaaaaaa

bibi: ano viem, som aj nadtym rozmyslala, lenze mi bude trapne ked sa ma opytaju na recept alebo nieco take a ja poviem ze som to kupila v obchode :D

jankaaaaaaaaa

tiez si myslim ze vlastnorucne nieco upecene sa hodi vzdy..
a ta komunita urcite krabicove vino nepije.. :D ale viem aky vkus ma priatel a to vino, alebo sa ho rovno opytam ake vinko mam kupit.
alebo ani nebudem rozmyslat a kupim to nejake obycajne v plastovej flasi :D:DD to by bol dobry trapas :D

bibi123

jankaaaa-daju sa kupit aj hotove, chutne piskotove korpusy aj hotove listkove cesto,len nakrajas, das lekvar a mas satocky, alebo nasypes semienka a mas chutne slane

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co priniest priatelovi na rodinnu oslavu? - Fórum - ZDRAVIE.sk