depresia a AD elicea + mirzaten

Príspevok v téme: depresia a AD elicea + mirzaten
elimi

Kvôli návratu silnej depresie som dostala Eliceu (zatiaľ 5 mg, no posúvam sa na 10 mg ráno) a Mirzaten (minimálnu dávku večer pre lepší spánok). Máte s tým niekto skúsenosť? Teraz som od rána ako požuvaná a vypľutá, alebo ako opitá, malátna, unavená - koľko toto potrvá, kým si telo zvykne? Pred dvoma rokmmi som sa liečila Cipralexom (predchodca Elicey, ktorý so mnou až takto nemával na začiatku... ale pomohol).

Maros75

squash- Deprim je pre male deti:)
Je to neucinny pripravok. To mozes pouzit vtedy,ked netrpis diagnozou ,ale len prechodnym zhorsenim psyciky napr..prides o pracu,priatela atd. Ale neriesi skutocny problem.

squash

elicea je len generikum cipralexu, ma tu istu ucinnu latku escitalopram. aj ja som bol z escitalopamu malatny, len co som dosiel domov som si lahol a spal som aj 4 hodiny. antidepresiva su sracky, nikdy ti poriadne nepomozu. na spanie si kup v lekarni tabletky z prirodnyc h vytazkov, je ich vela, su trochu drahsie, ale nemaju neziaduce ucinky. depresia ma vzdy nejaku pricinu, ktoru musis vyriesit v sebe, tabletky nikdy nevyriesia skutocne zivotne problemy. ak si myslis ze mas nizku hladinu serotoninu, tak ti mozem odporucit nieco co je ovela lepsie a ucinnejsie ako vsetky ssri ktori ti moze predpisat psychiater. kup si deprim, obsahuje vytazky z lubovnika bodkovaneho, ak ti nezabere, tak by ti nezabralo ani ziadne antidepresivum