Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spáliť tuk z bokov a brucha!

geekygirl7

silvus28: A keby si pribrala na normalnu vahu, nezlepsilo by sa to? Lebo u teba je to hlavne extremna vychudnutost. Sestra asi nema PPP?

nikjaaa

sestra nemusi byt ako ty...ona zdedila po niekom inom ako ty proste... malokto je so sebou spokojny a chce pravo to, co nema... nuz :)

silvus28

ako geneticky? ja mám chlapčenskú postavu, nemám boky a sestra má ako presýpacie hodiny, proste útlučký pás a pekne boky a zadok ako majú byť! je to pekné...

majkaaaa

Schudnúť cielene len z jednej partie sa nedá. Typ postavy je daný geneticky,ale samozrejme,ak je aj nadváha, cvičením sa dajú určité partie korigovať. Ale treba na to trpezlivosť a dôslednosť.

carey

chcem sa spytat, ci na brucho a boky je dobry aj steper? mam doma taky ten bocny a dnes som cvicila na lacno 30min...zistila som ze mam z neho svalovicu na lytkach, tak neviem ze ci aj s nim sa da schudnut tuk, neviete mi poradit ?

smajliQa

nikjaaa.. 83 sice nie je ziadna vyhra, ale nie je to ani ziadna katastrofa.. v brusku mas cez 70, a ak sa trochu potrapis a schudnes z brucha, tak ti tie prsia nebudu tak velmi prekazat.
teraz to je tak vidno ze su mensie, len vdaka bruchu a tym bokom, ale ver mi, ze aj ked ti nahodou boky ostanu, a skusis len z brucha schudnut tak to bude hned lepsie vyzerat.

ja som mala este minuly rok cez prsia 96, dnes mam 89... tiez skok dost velky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.