nenormalne potenie

Príspevok v téme: nenormalne potenie
trojdolarovk

Ahojte,
mam problem s potenim. Su chvile, ktore (ani vobec nemusia byt sprevadzane fyickou aktivitou) su pre mna nocna mora, jednoducho sa potim ako prasa a neviem s tym nic urobit. Napriklad teraz, iba si upratujem stol a izbu, nic namahave a je to tu- ale ked sedim, je to v pohode. Ked som na brigade, tiez uplne spotena. Mam skoro celu hlavu mokru a je mi to trapne, i ked to nie je spojene so smell, aj tak je to neprijemne. Stravujem sa pomerne zdravo (ziadna kava, cervene maso, vela vela vody, zelenina a ovocie, obcas sladkost), nepijem, nefajcim ani nedrogujem, obcas si idem zabehat, nie som obezna.. Horsie je to, ked som medzi ludmi (90 %), ale aj o samote. Neviete mi nieco poradit, alebo to vysvetlit? Dakujem, mam 18

trojdolarovk

Zabudla som povedat, ze uzivam AD. Tiez nemam problem so zapachom, len to potenie v uplne banalnych situaciach. Mam kupeny DRICLOR, ktory je ucinny, ale nechcem odstranovat len cisty problem,ale aj pricinu, preto sa pytam, cim by to mohlo byt. U mojich pribuznych a rodicov si nic take nevsimam :/

sureves

mne sa to stava dost casto aj ked väcsinou doma napr. len ked zdvihnem postel a vyberam vankuse tak uz citim ze sa potim alebo ked sa po nieco natahujem, zohnem.....zaujimave je ze ked beham potim sa menej.....ale nemam problem so zapachom to viem naisto......:D.....pytal som sa na to ked som mal pocit ze sa potim a nikto necitl nic okrem deodorantu....

Mirča

ale ak nik nemá tento porblém.. niekde som čitala že nadmerné potenie môže byť znakom ochorenia...
skús si prečitať toto
www.femme.sk

Mirča

Hlavná je podľa mňa zdravá strava. čo podľa toho čo čitam dodržuješ.
niekedy môže byť nadmerné potenie vrodené - teda vzačšenie potných žliaz. skús sa opýtať doma či nemal niekto u vás podobný problém...