aspartam uz aj v sprite

Príspevok v téme: aspartam uz aj v sprite
squash

teraz ked je tak horko povedal som si ze by som mohol colu nahradit niecim osviezujucejsim tak som si kupil par spritov. ako keby som tusil ze nie vsetko musi byt v poriadku checkol som etiketu a tam som si vsimol ze aspartamm je uz aj v normalnim spite. na sk nie je sprite zero v ktorom by clovek mohol ocakavat aspartam. prekvapuje ma ze aj v napoji ktori nie je nizkokaloricky je nizkokaloricke nahradne sladidlo. podla mna kedysi nebol v sprite aspartam, ale len teraz ho tam zacali davat. v 7up nie je aspartam. ale v 7upe je zase vysoko fruktozovy syrup. s sprite je cukor+aspartam v 0,5 a 1 l flasiach. v 2l flasiach je vysoko fruktozovy syrup+aspartam. tymto chcem varovat vsetkych co piju sprite vo viere ze v nedietnom drinku nemoze byt aspartam. su to svine ze ho tlacia aj do normalnej malinovky. odteraz pijem 7up

smajliQa

ach BJ... bodaj by si mal pravdu :)
volakedy ked som bola mladsia,krpana, som chodila s kamoskami na chipsy a kofolu, a vzdy sme sa skladali a boli sme stastne ze nam to vyslo,,,
a teraz, ked ma clovek peniaze, a mohol by si nakupit chipsov plny vagon, tak ma take starosti, kolko kcal mu to ukaze na zadnej strane v tabulke :))))

takze.... tak :)

BJ

Pite cistu vodu, cim skor si na to zvyknete, tym lepsie. Je to aj tak len zavislost popijat hocico nie, a len co si clovek odvykne, je rad.
Ked uz si na niecom pochutnavat, tak na jedle.
Obycajna voda z vodovodu, alebo prefiltrovana, a o kolko je to lacnejsie. Za usetrene peniaze si kupte nejake fajne jedlo napriklad.

RNG

Nuz ja pijem vodu rozne caje, a ked si to potrebujem prichutit, pouzivam ciste ovocne nesladene koncentraty. Moje oblubene su visnovy, cucoriedkovy a z granatovych jablk.
Ked kupujes koncentraty priamo od vyrobcov, jedna litrova flasa ti da 20 az 40 nasobok ovocnej stavy, a neplatis estra za 20 flias a hromadu vody a cukru. Takze vies, co pijes, bez konzervacnych latok a cukru a nakoniec je to aj ovela lacnejsie.

squash

nebudem sa pozastavovat nad tvojimi primitivnymi prispevkami ktorymi spamujes moje temy. chod si dat nieco na ukludnenie, ty fetak

smajliQa

hahahahaah :D

ta posledna veta ze:
ODTERAZ PIJEM 7UP :D

no s nim si to vyhral uplne :D:D:D:D:D
ale vela stastia :D