Všetko mi prebrala. Som na dne.

Príspevok v téme: Všetko mi prebrala. Som na dne.
Jane488

Všetko bolo super - mala som najlepsiu kamaratku,najlepsieho kamaráta,frajera,kopu priatelov=nádherný život. Naj.kamoška mi ho asi trosku závidela a tak začala konať.Zblížila sa s mojím frajerom na čo som ja nenormálne žiarlila (len v duchu).. A nakoniec sa začal zaujímať o ňu-prežila som peklo.. Začali spolu chodiť no hned sa aj potom rozišli.Ďalej si začala písať s mojím Naj.kamošom,po čase už chodili aj vonku ako kamaráti a teraz sú najlepší kamoši oni dvaja , hoci aj so mnou sa baví ma ma rád , ale taktiež strašne žiarlim. Ďalej -- bola som velmi oblúbená v triede ale ona sa začala hrať správaním na mňa a kedže je aj krásna (ja ani zdaleka) každý si ju oblúbil a každy ju ma najradčej. Potom ked som bola s nou v mojej dedine oblbla mojich kamaratov a tiež sa hocikedy na ňu vypituju.. Je to taká babrie. Nieje zlá,ale strasne ziarlím :):/ Ja vobec niesom pekná ale každý ma mal rád vdaka mojej povahe : vraj : priatelska,vtipna... Lenže ona sa začala správať presne tak ako ja a ešte k tomu je nádherná.. Nevravím, že nemám kamošov , ostatní ma maju radi ale ja už niesom tá ktorá bola ,pre nich najlepsia .teraz prisla na rad moja najlepsia kamoska Taňa .. :/ Tolko noci som preplakala .. Život sa mi znechutil..stále plačem .. ja už neviem žiť . Vsetkeho je mi luto. Nenormalne na nu ziarlim a štve ma , že sa sprava ako ja.. A aby som nezabudla - mala som známosť písali sme sa , obcas stretavali,vyzeralo to nádejne- no čo sa stalo ?? ... znovu mi ho prebrala .. vkuse plačem a neviem ako dalej .. :/. Kazdy ju ma radcej a ja len trpím ..

smajliQa

ked som mala asi tak 16 tiez som mala taku ,, kamaratku,,
teraz si o nej myslim ze je chudera,,, teda uz si to myslim 8 rokov. mali sme spolocnych kamosov, spolocneho,, priatela,,heh,, no a aj zaluby a skolu.
prerusila som s nou vsetky kontakty a ked som ju o mesiac stretla a bola ostrihana a prefarbena aby mala vlasy tak ako ja, tak som spociatku hrozne nadavala, a potom mi to prislo smiesne.
proste takych ludi treba len lutovat a nie na nich ziarlit.
ty si chod za svojim cielom, nepozeraj na to, ze aj ona mozno bude herecka.... no a co.. nech je... budete obe.. ved ty mozes hrat sto krat lepsie ako ona :)

Jane488

smajliQa : ja viem , že raz si nájdem . Ale všetko čo mám mi berie. A najviac ma štve , že každému sa páči. A tolko trápenia mi sposobila .. A ja som strešne žiarlivý tip -nikto to o mne nevie . Som dobra herečka.. No a ešte aj to ! Chodila som na dramatický krúžok . Moj sen : stať sa herečkou.. A čo neurobí ?.. Aj ona sa chce stať herečkou . Už sa aj zapísala na nejaké reklamné agentúry čičo. A pri jej šťastí a kráse mi preberie aj moj SEN .. :( ... A velmi pekne vám Dakujem za rady :-*

smajliQa

este aj skarede meno ma.. :))

prosim ta, ze si z toho robis hlavu...
raz si najdes takeho chlapa, co bude stat za to, a na nejaku tanu ani nepozrie, a ona umre zavistou :)
to mas take typy, ktore potrebuju byt stredobo´dom zaujmu. pozri ake je to ubohe,, hadam by si nechcela byt ako ona.. hlavu hore.

Jane488

Ja to práve robím , nikomu nedávam najavo ako ma to štve . Len vo vnútri ma to zožiera. Ja viem , že ten moj bývali asi nestál za vela .Ale velmi som ho ľúbila,takže som to brala velmi ťažko . Tá kamoska so mnou chodí aj do školy čiže nejak neviem ako by som zmenila , nasla si nových kamosov . Nemám kde si ich nájsť. Budem 2. na strednej a mimochodom s tou Táňou sa poznám od základnej . Nikto nevie , že koli nej trpím . Ale ja tak strašne žiarlim .. Vsetko co som mala mi zobrala . A nevravím , že sa so mnou prestali všeci baviť ale už to neje také ako niekedy . Teraz je tu Táňaa .. :/ Nie niesom z Oravy . som z BB :)

xxxxxxxx

že kamoška....zabudni na ňu a ešte pred tým ako to spravíš jej všetko povedz ako ti ublížila a ako ťa sklamala a že s ňou končíš!!!
a myslím si, že ten chalan čo ti ho prebrala za to ani nestál keď ťa dokázal vymeniť za druhú.to prebolí a budú aj lepší frajeri.
a nikomu nedaj najavo ako ťa to štve! :)

Carie

A preco sa s nou kamosis a vsade ju beries ked ti prebrala frajera? Vynadala si jej aspon? Povedala svoj nazor? Vsak toto si nenechaj. A ked mas vela volneho casu a nevies co s nim, tak sa radsej uc do skoly, aby si nabuduce takyto prispevok nenapisala s tolkymi chybami.

system

volal by som ju "byvala naj kamoska". proste sa snou prestan bavit. mas svojich kamosov, ona nema zrejme ziadnych tak ti prebera tych tvojich. i ked skor mi to pride tak ze stale ti chce len zle aby ona bola nieco viac nez si ty. mozno ti zavidi a preto sa hra na teba, ale dokedy to vydrzi ? bav sa so svojimi kamosmi dalej bez nej a ked sa budu pytat nanu tak im slusne povec ze moc ju rada nemas a nech sa nanu viac nepytaju. daju prednost jej nez tebe? to ta potom pekne vysachuju ze ty ich zoznamis a este sa nateba vykaslu. toto dobry kamosi niesu. a ak ta budu volat von a bude von aj ona tak nechod. myslim ze mas dost vazne dovody aby si nemusela ist ak sa budu cudovat, (prebrala ti frajera), neviem ako by sa zachovali oni keby im naj kamos prebral polovicku. hlavne sa neuzavri do seba, ze sa teraz na vsetkych vvykasles a prestanes s nimi komunikovat. to bude asi najhorsie co mozes spravit. .. a hlavne usmev ;):))))

smajliQa

pozri sa do zrkadla, a usmej sa.. vies preco???
lebo ti ani zdaleka taka suka nestoji za to, aby si kvoli nej vyronila slzu..
usmievaj sa a povedz si, ze ake to ma chuda TANA tazke :)))) ked nema svojich kamosov, svojho chlapa, svoj svet a svoje nazory, ze musi kradnut inym....
ty zostanes taka navzdy, no ona to hrat vacne nemoze...
a ked ta zavola von, nie ze pojdes...
najdes si inych kamosov, lepsich..
co budu stat za to...