Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Angina - co robit

Príspevok v téme: Angina - co robit
patresssssko

ahojte prosim vas chcel by som sa spytt co by som mal robit

Asi mesiac a pol dozadu som mal anginu bolelo ma hrdlo pri prehltani take nechutne maandle so mmal krvavo opuchute s takym bielim volacim ,.. no a

mesiac presiel v pohode ale pred tyzdnom asi som zacal kaslat tak ako tuberak astmatik a vykaslaval som hlieny zozaciatku som to ignoroval potom to prestavalo ale den dozadu ma zacalo boliet hrdlo ,... dnes je to zas to iste zas lava mandla co minule a dost neprijemne to mam opuchnute a boli to ako svina neznasam us tu bolest,.. doktorka mi nedala zidane antibiotika to iste ako predtym ,.. dosiel som na pohotovost nic vyrus , den nato mioblo blbo zas som tam bol a dala mi penclen ktory mi asi ani nezabral kedze ma to este 5 dni po brani tabliet citelne bolelo

a moja otazka je co nato ?stoho co mam doma

Dalacin

Suprax

augmentin

dakujem a bolo bi myle keby ste mi aj poradili niake silne analgetikum

dakujem mockrat

ps: asi tak mi vyzera hrdlo ,.. upload.wikimedia.org

Ivka 1

Je to presne tak ako pises RNG, odporucala by som prirodne antibiotika ale Patresko chcel radu z domacich zdrojov.

RNG

citricidal, a oreganovy olej, ako pri inych infekciach hornych dychacich ciest.
Mikroby treba potlacit, znicit,, nie potlacat len symptomy, co sposobuju.

Ivka 1

Od bolesti je velmi dobry Ibalgin ale na samodavkovanie antibiotik si davaj pozor.
To mas asi len zbytky, ktore si nedouzival pri inych ochoreniach.
Ak to hrdlo vyzera tak ako na obrazku, mal by sa na to rozhodne pozriet krcny lekar a predpisat roztoky na vytieranie hrdla. Z domacich zdrojov odporucam kloktat hrdlo odvarom zo salvie alebo skus Listerin - modry alebo zeleny. Je antibakterialny. Pomaha aj vytieranie hrdla propolisovou tinkturou a ak ju mate doma, mozes kvapkat aj do vody 20 kvapiek/2dcl vody a vypit 3 x denne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Angina - co robit - Fórum - ZDRAVIE.sk