Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mama odpadla..

Príspevok v téme: Mama odpadla..
TheVrrrrr

Vcera,ked som prisla od kamaratky som nasla mamu lezat na podlahe vo WC. Pokusala som sa ju zobudit, co sa mi po case podarilo. Hned ked vstala si sadla, bolo jej zle a zvracala. Ked som sa s nou zacala o tom rozpravat tak sa rozplakala, ze si nic nepameta. Do doktora nechce ist, ako jej mozem pomoct? Co sa jej stalo?

Maoam

Na jej vysku je to dost malo, predsa len zrela zena, ma deti. Hm, ak ona sama nechce pred sebou priznat, ze ma problem, tak jej nikto nepomoze. Skus apelovat na jej zodpovednost voci tebe, voci rodine....vsak je aj mamou! Uz ked jej na sebe nezalezi.

TheVrrrrrr

a aky mas mail???

Dnes som ju prinutila aby sa postavila na vahu. Vahu mala 58,8kg pri jej vyske 174cm.. O5 som sa o tom s nou rozpravala a prehovarala ju, ale povedala mi, ze si len namyslam, ze ma uplne normalnu vahu a nechcela by ani schudnut ani pribrat.

chr

Zbytočne sa tu stráca čas, táto téma je tu pridlho, je jasné, že problém je anorexia a stále sa tu vypytuješ čo máš robiť. Mama to má riešiť ak chce žiť a keď chce umrieť tak len čakajte so založenými rukami. Už sa mala dávno liečiť a nie stále sa vypytuješ.

muc

ziadna strata vedomia sa neudeje len tak zo srandy. treba patrat po pricine. v prvom rade je najdolezitejsie neurologicke vysetrenie a neurolog zvazi dalsi postup. ak nechce ist na vysetrenie, prinutit ju nem,ozes. to je sice pekne, ze ju nechces "stratit". ale v prvom rade ona musi chceit tu byt s tebou co najdhsie.... takze je to na nej, kazdy svojpravny covek je zodpovedny za svoje rozhodnutia a konania sam

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mama odpadla.. - Fórum - ZDRAVIE.sk