Mama odpadla..

Príspevok v téme: Mama odpadla..
TheVrrrrr

Vcera,ked som prisla od kamaratky som nasla mamu lezat na podlahe vo WC. Pokusala som sa ju zobudit, co sa mi po case podarilo. Hned ked vstala si sadla, bolo jej zle a zvracala. Ked som sa s nou zacala o tom rozpravat tak sa rozplakala, ze si nic nepameta. Do doktora nechce ist, ako jej mozem pomoct? Co sa jej stalo?

thevrrrrr

ako ju mam prinutit, aby jedla? slubila uz, ze bude..ale nepomaha nic.. objednava si veci na chudnutie, diety si pozera.. co mam robit? prosim vas, pomozte mi :///////

TheVrrrrr

niic, vsetko zle...vsetko vsetko.. Povedala som to ockovi, a on to povedal jej.. slubila, ze bude viac jest.. hrabala som sa jej v pc v historii, same chudnutie..ako schudnut.. ampulky na chudnutie si objednala.. ja fakt neviem, co mam robit teraz? pomozte mi.. :(

TheVrrrrr

Dakujem Vam veeelmi veeelmi pekne. Keby som neuvidela cistou nahodou tuto stranku, tak by som vobec nevedela co je s nou,lebo ja som od prvej chvile myslela, ze je to nejaka porazka alebo nieco. Dakujem Vam vsetkym,ze ste mi tu pomohli..Lebo vobec som nevedela, co za chorobu to moze byt.. Dufam,ze jej len pomozem, a pre mna a hlavne pre jej zdravie, zacne normalne jest a priberie aspon 10kg. Este raz, dakujem VAM VSETKYM

annieee

tým, že jej vytvoríš jedálniček alebo jej povieš, nech je lebo je chudá,nič nevyriešiš, proste to je v hlave, stále tie myšlienky, pri každom pohlade do zrkadla sa objavia, nedá sa toho len tak ľahko zbaviť, viem o čom hovorím...

ale držím ti palce, nech sa to s tvojou mamkou dá čo najskôr do poriadku :)

smajliQa

the wrrrr

tvoja mama nas presvedcila, ze nema pevnu volu. presvedcila nas tym, ze aj ked odpadla a vedela z coho, tak sama nevyhladala lekara, a a ni vam nepovedala o co ide, iba sa rozplakala. plac je uz to zufalstvo, kedy tomu cloveku nie je pomoci. teda da sa jej pomoct iba odborne.

ver mi ze taketo pokusy o zdrave jedalnicky ma uz urcite za sebou, ak si ich nedokazala zostavit a udrzat sama, asi tazko jej ich zostavi niekto, kto absolutne nevie, co preziva. mozno by si jej aj mohla odporucit toto forum.

TheVrrrrr

smajliQa

pokročila? skoro vôbec, celé dni sledujem, čo to prináša, snažím sa vždy zistiť niečo nové.. snažím sa neveriť tomu, že isto má anorexiu.. zajtra, teda dnes, to poviem ocovi.. a uvidím, ako sa zachová on.. on by ju mohol presvedčiť... A ten lekár je nutný? kebyže sa s ňou porozprávame, presvedčíme ju, aspoň na týždeň by sme jej urobili nejaký jedálniček, a potom keby to nefungovala, tak by sme skúsili toho psychológa?

smajliQa

ano, ak jej nejaky doktor niekedy pomoze bude to psycholog.. ale bez vlastnej snahy to nepojde ani s nim, dufam ze sme ti tu uz dostatocne poradili... tato tema sa tu uz rozobera niekolko dni, pokrocila si nejak??? rozpravala si sa s nou?