Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mama odpadla..

Príspevok v téme: Mama odpadla..
TheVrrrrr

Vcera,ked som prisla od kamaratky som nasla mamu lezat na podlahe vo WC. Pokusala som sa ju zobudit, co sa mi po case podarilo. Hned ked vstala si sadla, bolo jej zle a zvracala. Ked som sa s nou zacala o tom rozpravat tak sa rozplakala, ze si nic nepameta. Do doktora nechce ist, ako jej mozem pomoct? Co sa jej stalo?

annieee

no vieš, nie vždy psycholog dokáže pomocť, v prvom rade musí chcieť ONA sama! samozrejme, že sa to dá prekonať len treba chcieť!

smajliQa

lenze ten obvodny ju aj tak posle ku psychologovi,lebo obvodny ju iba prehliadne ale nepomoze jej.
zmeria jej tlak, zoberie krv, a nezisit nic, dokial mu tvoja mama nepovie, o co ide.takze ak pojde k obvodnemu, bude musiet vyklopit co jej je, inak si on sam rady nebude vediet.

smajliQa

najprv ku svojmu obvodnemu. tiez jej mozes poradit psychologa. nie je to hanba,porozprava sa, a on sam jej poradi, co dalej.

ukaz-

bud tam s nou a uvidis ako bude reagovat-ale podla mna potrebuje lekara-ked to robi vedome sama si to neprizna...tazko radit ale fakt len ty sama si s nou neporadis ako pise smajliQa

smajliQa

no tak to sa ani necudujem, ze este si to nikto nestihol vsimnut. po pravde, kazdy normalny clovek, ked odpadne, tak ma strach, a nech asa vysetrit. ona nechce. ma to jedine vysvetlenie. ze vie, z coho to ma.

smajliQa

no vidis, sama si si odpovedala, bud je iba na zelenine, alebo iba na polievke, proste to nie je normalne.

ma anorexiu, alebo minimalne PPP, ale ked uz odpadava, tak to nebude len PPP.
proste sama jej nepomozes, a tym ze sa tu stale budes iba vypytovat ti kure*sky uteka cas. kazdym dnom je to s nou horsie a horsie, viem to z vlastnej skusenosti...

povedz jej ze vies co jej je, alebo to povedz otcovi, a ten to s nou uz preberie. ved nie je normalne aby to jej vlastny manzel nevidel, co je slepy?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mama odpadla.. - Fórum - ZDRAVIE.sk