Mama odpadla..

Príspevok v téme: Mama odpadla..
TheVrrrrr

Vcera,ked som prisla od kamaratky som nasla mamu lezat na podlahe vo WC. Pokusala som sa ju zobudit, co sa mi po case podarilo. Hned ked vstala si sadla, bolo jej zle a zvracala. Ked som sa s nou zacala o tom rozpravat tak sa rozplakala, ze si nic nepameta. Do doktora nechce ist, ako jej mozem pomoct? Co sa jej stalo?

anonym_2137

Podľa mňa organizmus má oslabený, nakoľko málo prijíma stravu a veľa zo seba vydáva. Pri jej výške má málo kg a to jej stravovanie nič moc. Ale ako jej ty máš pomôcť? Ona manžela nemá, že by si to otcovi povedala. Ak žijete samé, tak jej dohovor, že by mala isť predsa len k lekárovi, alebo sa chce dopracovať na 40 kg? Je to už chorobné.

TheVrrrrr

Mama ci je? Ona velmi malo je. A ked je, tak popripade nejaky jablko alebo nieco z coho sa nepribera a taktiez vela sportuje. Denne cvici asi 2 hodiny a potom ide este na bicykel asi na pol hodinu.

prirodna

aj ja sa obavam ze je to bulimia. vsimaj si, ci mama vobec nieco je a ak ano, ake potraviny. skus sa s nou porozpravat o tom, ze keby sa jej nieco stalo, co by bolo s tebou, ci si to uvedomuje. uz ked raz odpadla, tak to znamena, ze telo niekde kolabuje. je tazko zistit cez internet o co sa jedna, ale ked budes sledovat jej prejavy, mozno sa k niecomu dopatrame.

TheVrrrrr

ale darmo jej mozem hovorit, ze ma ist k doktorovi ked ma nepocuva.. povie, ze to nieje nic vazne.. preto chcem najprv zistit ja, co to je, ako sa to lieci.. ked od nej to nezistim

lochness

''nechciet k doktorovi'' mozu male deti a nie dospely clovek co ma deti a ma zodpovednost za seba aj za nich... snaz sa ju presvedcit nech ide k lekarovi, s takymi vecami nie je sranda...

smajliQa

thewrrrr

ak vela cvici, a malo je, znamena to ze jej chybaju vitaminy, ziviny, je slaba, casto sa nemusi ani na nohach udrzat.
ak sa rozplakala, tak zrejme tusi o co ide, a zlakla sa. inak by neplakala, a isla by k doktorovi. ona ale k nemu ist nechce, lebo zrejme tusi, o co ide. 175 cm 55 kg hranici s podvahou...
ono nie ze hranici, to je podvaha!!

geppe

ak ju tak najdes nabuduce, daj ju lezat za chrbat, skontroluj ci normalne dycha a zdvihni jej nohy, alebo rovno zavolaj zachranku, oni jej tie testy spravia.

ak je taka chuda, mozno ma nizky tlak, alebo malo zeleza, ale ak zvracala mohla mat aj mozgovu prihodu alebo infarkt, a to je potom cim dlhsie nekompenzovane tym horsie,

ist k lekarovi predsa neni hanba, povedz jej ze radsej budes chodit za nou mesiac do nemocnice, jak cely zivot na cintorin,
nech je zodpovedna voci sebe aj vam