FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: "jacmen" v oku

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať ""jacmen" v oku" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    janush27308.07.11 13:26??.??.44.51

V poslednej dobe mam kvoli chorobe velmi oslabenu imunitu´.. myslim ze prave z tohto dovodu sa mi na hornom viecku v oblasti mihalnic vyhodili 2 jacmene. momentalne beriem citricidal, vit C, zinok, selen, probiotika..neviem teraz, ci to po nejakom case samo zmizne, ale rada by som hojenie urychlila...neexistuje nejaka mast, alebo nieco na tento problem?dakujem

• kamilocka21.09.11 10:52??.??.78.26

janush273 vraj je dobrá mastička tobradex..vraj pomáha, ale mne ju bez lek. predpisu nechceli dať

• kamilocka21.09.11 10:50??.??.78.26

dnes rano som sa zobudila a mala som jedno oko strašne opuchnuté, keď som ho mala otvorené, ani ho skoro nebolo vidno. neviem, či sa mi robí jačmeň, alebo je to z prievanu, netuším..bola som v lekárni pýtala som si kvapky alebo mastičku a nič mi nechceli dať, vraj len na lekársky predpis. čo by ste mi ešte poradili?

• jankaaaaaaaaa08.07.11 15:42??.??.60.46

tie vitaminy musis uzivat vo vysokych davkach, cca v dvojnasobnej ako je odporucena denna davka , ktora sa pise na obale., hlavne ten vitamin C..

mne na jacmen pomohla obycajna masticka z lekarne.. hlavne je nedotykat sa oka , iba cerstvo umytymi rukami

• ja....08.07.11 15:24??.??.31.143

VIEM PORADIT VYBORNU PRIRODNU MASTICKU..KONTAKT NA MOJ MAIL 34janaka@azet.sk

• jkdfskjgh08.07.11 15:15??.??.143.253

a ako sa ti tam dostal ten jacmen? sak ked vsetci sexujete na poli tak sa necudujte a potom vypisujete sem na forum!!!!!!!!!! to je demencia

• prirodna08.07.11 14:27??.??.48.147

ano, ocianka je vyborna, aj ja pouzivam.

• geekygirl708.07.11 14:16??.??.121.178

primar.sme.sk

Mne sa osvedčili teplé obklady očiankou (http://www.liecive.herba.sk/index.php/miniatlas-liecivych-rastlin/161-krticnikovite-scrophulariaceae/511-ocianka-rostkovova.html - da sa kupiť sypaná v lekárni) plus som ešte mala ophthalmo-framykoin.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch