Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

skusky na vodicak

Príspevok v téme: skusky na vodicak
BBella

jazdy som mala uplne v pohode, ziaden vazny incident, a kuzelky???na prvy - krat som bola dezorientovana v case a v priestore, ale potom som to pochopila, co mam kedy vidiet a kam pozerat (samozrejme, ze to nie je ozajstne parkovanie v realnom svete, ale budis) v podstate som vzdy spravila kuzelky na neostro a potom idem na skusky a .... hovno, hovno zlata rybka. prvy- krat som bola vyhukana, ze to parkovisko bolo sama diera a vymol a sami kanal takze stale som musela skakat na brzdu a na opravnej skuske som bola vyhukana ked mi dali ine auto a na zadnych dverach boli cierne skla, cize som nevidela poriadne tak som uplne blbo parkovala, v domienke,ze idem super policajt na mna zastavke a vystupne, a ja nic - normalne som ho nepocula, lebo fakt som bola v tom, ze dobre vidim, lebo som kukala cez tie cierne - tmave okna. viem mi niekto povedat ci je toto normalne???nie len to ma nasralo, ze mi dali ine auto, vyzeralo jak keby prislo rovno zo srotoviska, ale aj cierne okna to malo, na aku chmaru????to kto tam sedi v tom aute v zadu???raz za cas si tam sadne policajt???to kvoli nemu tam dali tmave skla??aby som ja hovno videla???a nie tie pridrbane kuzelky????a to akoze je fakt take dolezite, aby sme vedeli jak cvicene opice medzi kuzelami pendlovat, ale jazdu mame cca 10 min???ta potom diky pekne ked takeho vodica stretnem, co kuzelky zvladne na jednicku. moja otazka znie: to sa fakt moze robit skuska na inom aute???sedadlo som si nemohla dobre nastavit lepsie to neslo bolo na doraz, ltt som dociahla na spojku. naco potom saskujem na inom aute, ucim sa jak debo a potom pride ine aute a cuvam do blba...hm???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

skusky na vodicak - Fórum - ZDRAVIE.sk