Ako dosiahnut vaginalny orgazmus

Príspevok v téme: Ako dosiahnut vaginalny orgazmus
kvetinka989

ahojte.... mam uzasneho partnera......je trpazlivy, citlivy, miluje ma najviac na svete a aj ja jeho..... ale mam jeden problem....nedokazem dosiahnut pocas sexu vaginalny orgazmus, nikdy som ho nezazila, sice sa o to snazime......uz dlhsiu dobu to riesime tak, ze najprv ma partner drazdi ustami - hlavne klitoris, aby som dosiahla aspon tento orgazmus, no a potom az mame normalny sex, kedy je do konca zase on.....ale tuzim potom zazit ozajstny vaginalny orgazmus pocas sexu.....poradte, ako na to......dakujem (P.S. nie som ziadna pubertiacka, ale dospela zena v dlhodobom vztahu)

kvetinka989

Dakujem Vam vsetkym za rady, skusim Tvoju radu, Excell, uvidime, ci pomoze, ten vibrator necham zatial tak.....pretoze to sa mi zda take divne, ze ako keby moj partner nebol dost dobry a potrebovala som takuto pomoc, to mi velmi nesedi a nehodi sa mi to...pretoze, keby som bola na jeho mieste ja, tak by som sa citila dost nanic z toho, ze to nedokazem a musi si pomahat nejakou inou pomockou.....mozno som trochu dost konzervativna, ale taky je moj pohlad na to...

Excell

Kvetinka, ak dosiahneš klitoriálny orgazmus je to super, ak chceš mať aj vaginálny skúste takú malú fintičku, nech ti to partner robí pusou ale tesne pred vyvrcholením nech prestane, dohodnite si nejaký signál napríklad že mu tesne predtým odtlačíš hlavu alebo niečo podobné, o chvíľu nech znova pokračuje ale vždy pred vyvrcholením nech prestane, toto nech zopakuje párkrát a ver tomu že budeš taká rozpálená že keď vnikne do teba nebude dlho trvať a budeš mať vaginálny orgazmus. Nie je to nič ťažké a mám to vyskúšané a hlavne, funguje to perfektne.

Tubka

Skus vybrator! Ja som tiež nemohla dosiahnuť a tak som začala s vybroškom!
Prišiel mi presne po zasuvani vybratora 24 minut.
Teraz mi to manžel robí 22minut vibratorom v polohe 69 a ja mu draždim penis,potom si nasunie gumičku a máme sex a dostanem ho!
Funguje to,skus to!
PS:musíš byť uvolnená,nemysleť na to a hlavne zisti kedy dostaneš pri použití vybratora,daj si stopky,zasuvaj vybrátor a draždi si ale len jemne klitoris...pozor,vtedy nesmieš moc draždiť klitoris,lebo potlačíš vaginalny orgazmus. Ahoj!

janekMY33

Ale ved kazda dospela zena vie ze niektore dokazu dosiahnut orgazmus iba vaginalny a niektore iba klitorialny a tie co dokazu aby su stasne zeny.Ale skus si kupit vibrator a viskusaj si to najprv sama bez partnera ci sa ty to podari?Ak nie tak nebudes ta stasna zena co ma oba orgazmi

darina32

a ešte niečo: nie len vaginálny orgazmus je "ozajstný" aj ten z vonkajšieho dráždenia je ozajstný - len iný.

darina32

vaginálny orgazmus je hotová veda - vážne, pretože nevzniká tam "dolu" ale z veľkej časti v hlave. Musíš sa viac uvoľniť a nemyslieť na to...Ja som ho s predchádzajúcimi partnermi nemala, ale s manželom je to už o inom :)Je dôležité si uvedomiť, že vaginálny orgazmus nie je zaručený, že ho má máloktorá žena a niektoré nemajú ani ten klitoriálny. Ber to tak, že si šťastná žena, že máš aspoň ten a sústreď sa na samotné milovanie a nie až na ten koniec - mne to pomohlo. S manželom som prekonala niektoré bloky, čo som mala s predchádzajúcimi partnermi a časom prišiel aj vaginálny orgazmus. Moja rada - nemyslieť na orgazmus, ale na milovanie ;)