Tampony

Príspevok v téme: Tampony
Interaktivna

ahojte:)chcela by som sa spytat kedy mam pouzivat tampony?v prvy den menzesu mozem,ked mam len hnedy vytok?a este jedna otazocka...moja mama ked ma tampon tak ma velmi nafuknute brucho a velmi ju boli ako nikdy asi ma ten syndrom toxickeho soku nie?a je to dedicne??mozem pouzivat tampony?

Arweena

awi
nehol sa ak to nerobievas. Doktor je zvyknuty na vselico:)najlepsie je vziat si dlhy sveter alebo suknu, aby si tam fakt nebehala s holou:)

Arweena

awi
doktor by ti nemal nadavat. Ja som bola prvykrat u zeny a to naschval.Aj ked niesom hanbliva, s chlapom si to neviem predstavit:)brala to v pohode, len som jej povedala ze som prvykrat a vobec mi nenadavala.Je to tvoja vec, kedy ides

petruska

To hej, urcite sa maju lepsie ako my. Bolesti, vlozky, pohlavne organy hlboko v tme a vlhku, porody...10 dnovy menzes-Juuuj.

sofrineta

no tak prehliadka sa urcite zide a ked ziadne problemy ma tam neprinutia ist tak potom uz iba potreba predpisania HAK hm priatel si bude musiet dlho pockat kým sa tam dostanem :)resp. odhodlam

Interaktivna

ahojte mojka..thaqze viem ze v prvy den urcite nie:) a mama hovorila ze to je ine ako ked ma vlozku takze nwm,ale ja ich vyskusam:)

awi

no lenže ty máš 17. ale ja mám 20. no žiadne problemy zatial nemám, všetko ok, tak neviem či by som aj tak mala ist len tak na nejaku prehlidku alebo čo