Tampony

Príspevok v téme: Tampony
Interaktivna

ahojte:)chcela by som sa spytat kedy mam pouzivat tampony?v prvy den menzesu mozem,ked mam len hnedy vytok?a este jedna otazocka...moja mama ked ma tampon tak ma velmi nafuknute brucho a velmi ju boli ako nikdy asi ma ten syndrom toxickeho soku nie?a je to dedicne??mozem pouzivat tampony?

sofrineta

vsak i ja a to ma mama chce este nahnat ani tak nie k lekarke ale lekarovi vramim mamca no nehnevaj sa ale tam ma nedostanes :))

awi

nie, len som bola zvedava, ked si ešte nebola u gynekologa, či sa mylim?ja to stale odkladam, lebo sa hrooozne bojim.

petruska

To hej, urcite sa maju lepsie ako my. Bolesti, vlozky, pohlavne organy hlboko v tme a vlhku, porody...10 dnovy menzes-Juuuj.

awi

presne, sú super. bez nich by moje kramy boli otrasne. takto ani neviem že ich mám. vôbec nič necítim. je tu super, že také niečo vymysleli. A čo sa týka toho doktora, ani ja tam nechcem ísť :-( sofritena kolko maš rokov ak sa smiem spýtať?vdaka pa pa

sofrineta

haluzka ked to takto hodnotis tak s tým mas asi fakt zle skusenosti no ja osobne si ani neviem predstavit ako by som bez toho prezila kramy

grétuška

ahojte, zásadne nepoužívam tampóny v prvý deň. hned z niekoľkých dôvodov- prvý, že vchod nie je dostatočne "mokrý" a nie je to príjemne, a na začiatku sa tam vraj hromadí najviac baktérii, ktoré by mali ísť von, chápeš... stačí ozaj tá intimka.
a čo sa týka tampónov, neviem si ich vynachváliť. nemám pocit, ktorý možno poznáte:"čo ak mi pretiekla?" a pod. teraz kráčam vzpriamene a spokojne. pokiaľ si dáš tampón správne, nemala by si mať bolesti. ale na nic určite vložka, riskuješ syndróm toxického šoku:) tak paa

sofrineta

no veru :( a k tomu preto musela ist uz v nejakých 12 k lekarke , kriste to ja tam nechcem ist ani co by ma parom volov tahali, no asi sa tomu nevyhnem :(