Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žihlavový čas

Príspevok v téme: Žihlavový čas
miiilus

Mám problémy s akné a preto pijem žihlavový čaj. Rozhodla som sa, že si ho budem variť s čersvej sušenej žihlavy. Ušetrím trochu peniažkou a bude to určite zdravšie. Chcela som sa spýtať koľko krát denne ho mám piť aby to bolo dostatočne a nie zase príliš. A niekde som čítala, že bylinkové čaje sa majú po určitej dobe striedať, lebo potom môžu byť škodlivé. Za aký čaj by som mala nahradiť žihlavový a po akej dobe?
A čo sa týka sušenia a zbierania žihlavy je niečo, čo by som mala vedieť? Alebo len nazbieram, opláchnem vodou a vysuším?
Ďakujem za vaše odpovede

neva

"ak 3 týždne pijeme denne žihľavový čaj z listov, dokáže zriediť krv, môže odstrániť vyrážky, odvodní telo a prečistí pečeň. Každé ráno si pripravíme pred raňajkami jednu šálku čaju a cez deň vypijeme 1-2 ďalšie šálky."

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.