Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nehoda

Príspevok v téme: nehoda
lizinka

Zdravim, mala som nehodu na bicykli a spadla som rovno na tvar..mam polovicu tvare zoskrabanej/spalenej..a velky opuch na oku..davam si na to kamilky a studene obklady..a na noc som si to skusila natriet 100%nym biokokosovym olejom, kedze som pocula, ze je dobry na hojenie pokozky celkovo..ale v noci som sa zobudila na strasne svrbenie, akoby mi to "pracovalo", ale fakt brutalne, tak som si to zotrela, lebo neviem, ci sa to akoze hojilo, alebo som si tym poblizila..myslite, ze si ten kokosovy olej na to mozem este dat? alebo mi poradte, co na to, aby mi co najrychlejsie odpuchla tvar a tie skrabance/popaleniny..dik

:):):):)

ja som presne pred troma rokmi spadla na lavu polovicu tvare na korculiach mala som polku brady opuchnutu jak hovado a pritom som mala zoskrabanu tvar akokeby ...davala som si na to co mi dali na pohotovosti nejaku mast taktiez švedske kvapky som si na to davala aby mi zmiernili jazvy co by mi mohli ostat.svedske kvapky dostat kupit v lekarni,najdi si ich na nete aby si vedela o com je rec ak ta to teda bude zaujimat,drzim palce neboj sa kazdym jednym dnom sa to bude len zlepsovat drzim palce :) paaaaaaaaa

cocoua

ja som tiež asi pred 2 rokmi spadla na bicykli celú ruku som mala do.. :) máčala som si to v kamilkách ako ty a vyliečilo sa to docela rýchlo tak podla mňa by si si to nemala ničím iným dráždiť :)

Deee

No nemalo by to stipat a skrabat, to je skôr prejav zapalu a podrazdenia, ak ozaj musíš suhlasim s blondulou daj si na to sudocream, dostat v každej lekárni, ale radšej by som to prenechala prírode ako takto experimentovať, ak si to rozdrazdis bude sa to hojit ešte dlhšie, naj by bolo nechať kožu voľne dychat, ked sa hoji koza moze to akurát trosku svrbiet, ale stipanie a skrabanie eeeee

blondula

ked sa to hoji,malo by to tak mravcit :D si aspon myslim.... olejom by som to nenatierala,to radsej ten krem.mne pomohol na vela veci uz.aj svagrinej som teraz dala,lebo jej malej sa zacalo za usami strasne vysusat az krv jej sla z toho...natrela si to a povedala,ze ju to ani neboli...

lizinka

Ja som s tym u lekarky bola, ale az na druhy den..predpisala mi len silne lieky od bolesti, tie som si ani nevybrala, to si mozem dat rovno ibalgin..a na chirurgii mi tiez povedali, ze to treba nechat tak, nech sa to samo zahoji..len ja by som to potrebovala nejak urychlit, kedze robim s ludmi a takto do roboty ist nemozem..a ked to stipe a skrabe, to znamena, ze sa to hoji? lebo ked si na to dam ten kokosovy olej, tak to zacne "pracovat" a neviem, ci je to dobre, ci zle..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nehoda - Fórum - ZDRAVIE.sk