Mám si ho vziať alebo nie ?

Príspevok v téme: Mám si ho vziať alebo nie ?
natusa42

dobrý den ,chcela by som sa s Vami poradiť v jednej osobnej veci.Som s mojím priateľom dosť dlho,on ma požiadal o ruku,chce si ma vziať,ja ho ľúbim ,on mna tiež ,sme síce mladí ,ale plánujeme si spoločnú budúcnosť ,sme zasnúbení ...náš vek nie je podstatný....lenže som trošku na pochybách ,teda resp dosť a ničí mi to zdravý rozum ....on je charakterný ,zodpovedný človek ,ktorý je rodinne založený ,je ku mne dobrý ,milý,nežný ,naozaj aj inteligentný človek ...vidno naozaj ,že ma miluje ,lenže je tu jedna vec ,má psychické problémy ,nervové,nespáva ,trhá mu s viečkami ,už teraz v mladosti má veľké zdravotné problémy ako napríklad vysoký krvý tlak,je workoholik ,ale nedá si povedať ..zažili ste niečo podobné ?chcela by som sa s niekým porozprávať ,kto zažil niečo podobné ,alebo rovnaké ...kto si vzal takéhoto partnera ...či to veľmi ovplyvnuje dobré manželstvo ,alebo ako to je ?čaká ma vôbec s takýmto človekom budúcnosť ?????chcela by som radu,možno podeliť sa o vaše príbehy,ak ste niečo takéto zažili ..lebo ja si naozaj bojím raz vziať človeka ,ktorý už teraz je tak veľmi poznačený životom a mal hrozne ťažký život (kvôli svojej rodine) ...mám od neho utekať ,alebo ?

natusa42

dewberry ak sem este chodis,tak nejdu mi maily vobec,tam ..neviem preco,nemozem ti odpisat ..aj keby som chcela :( ma to velmi mrzi,lebo ma velmi zaujimalo o com sme pisali ...

ale ludia ,poviem vam len tolko,ze je vsetko zbytzocne,uz je vsetko opat v pasé,tentokrat uzz sme sa nadobro rozisli,aj ked on zase to neakceptuje,a nuti ma ostat s nim ..a ja fakt neviem,co mam s nium robit ..:( ale musim si vazit samu seba ..a preto nieee ..uz nesmiem povolit ...aj keby co bolo ..

Tralalend

Pekny den vam všetkym ,
čitam vaš eprípevky a pred nedávnom som mala podobne ba horšie problemy vo vztahoch ako vy nielen v manželstve ale probem bol cela moja rodina majetky, peniaze laska.... bola som taka zúfala že som na nete začala hladat roznych šarlatanov a magov vyhodilo mi to Evu Benovú a tak som svoje trápenie a zbabrany život vztah, dala jej do rúk a fakt mi pomohla všeličo sa o nej poísalo no ja som žijúci dokaz jej prce na mojom manželovi agresorovi a alkoholikovi ako aj rozhadanej rodine.
Muž ma nebije neponižuje na verejnosti a podbne veci
pomožte si baby aj vy život je strašne krátky na to aby sme ho žili v utrpení
Dagmar
ak budete mat zaujem davam vam mail:benova.evka01@gmail.com

natusa42

dewberry,ano,rada ti napisem :) idem hned na to,lebo ma zaujiam,ci je to horsie ako moj chlapec ..a chcem to porovnat :)dakujem ..

Dewberry

Natuska,

Nechcem sa tu takto rozpisovat o manzelovi, ale ak chces, napis mi na e-mail

r.pfalange@gmail.com

Zajtra ti odpisem.

natusa42

slniecko v najblizsich dnoch ti odpisem,ale teraz absolutne nestiham ..ale precitat rpecitam istotne ..ak doslo :)
no neviem,ako si teraz tento text myslela,ze mam sa spravat inak ,opacne :)netusim :) co si tym chcela :):)

dewberry ...ak smiem vedieť ,aké to mal on doma ?aby som to vedela porovnat ?..prosim ta,napis mi aspon strucne ..a ake psychicke problemy mal ?aj bral nieco,ci ?a zdravotne tazkosti ma velmi vazne ?:/:(:( je mi to strasne luto :(/ ani si nevies predstavit,ale klobuk dole pred tebou,ze si to dokazala,musis byt velmi dobry clovek a zamilovany :)sklanam sa pred tebou :)
nikdy si naozaj neolutovala svoje rozhodnutie ?ja by som sa trosku bala zacat si vztah s takym clovekom,ktory je tak "poznaceny " v takom blbom zdravotnom stave ,lebo ja by som neuniesla,kebyze sa mu nieco stane akonahle sa vezmeme,alebo ze by sme neviedli plnohodnotny zivot,vyznie to mozno teraz trosku sebecky...viem,ze mnazelstvo a zivot samotny je obeta pre druheho ,ale aj tak :( nedokazem si to ja so svojou povahou predstavit