Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mám si ho vziať alebo nie ?

Príspevok v téme: Mám si ho vziať alebo nie ?
natusa42

dobrý den ,chcela by som sa s Vami poradiť v jednej osobnej veci.Som s mojím priateľom dosť dlho,on ma požiadal o ruku,chce si ma vziať,ja ho ľúbim ,on mna tiež ,sme síce mladí ,ale plánujeme si spoločnú budúcnosť ,sme zasnúbení ...náš vek nie je podstatný....lenže som trošku na pochybách ,teda resp dosť a ničí mi to zdravý rozum ....on je charakterný ,zodpovedný človek ,ktorý je rodinne založený ,je ku mne dobrý ,milý,nežný ,naozaj aj inteligentný človek ...vidno naozaj ,že ma miluje ,lenže je tu jedna vec ,má psychické problémy ,nervové,nespáva ,trhá mu s viečkami ,už teraz v mladosti má veľké zdravotné problémy ako napríklad vysoký krvý tlak,je workoholik ,ale nedá si povedať ..zažili ste niečo podobné ?chcela by som sa s niekým porozprávať ,kto zažil niečo podobné ,alebo rovnaké ...kto si vzal takéhoto partnera ...či to veľmi ovplyvnuje dobré manželstvo ,alebo ako to je ?čaká ma vôbec s takýmto človekom budúcnosť ?????chcela by som radu,možno podeliť sa o vaše príbehy,ak ste niečo takéto zažili ..lebo ja si naozaj bojím raz vziať človeka ,ktorý už teraz je tak veľmi poznačený životom a mal hrozne ťažký život (kvôli svojej rodine) ...mám od neho utekať ,alebo ?

natusa42

dewberry a to ti je jedno všetko ?:( ja by som sa veľmi bála ísť do manželstva s takým mužom :(:( máš môj obdiv ...

slniecko mas pravdu ..neda sa zit takto,a bude to ovela tazsie,kedze som sa namotala prakticky znovu a namotavam aj jeho ,sice on si uvedomuje a aj ja,ze je to zle,ale ideme do toho cez to vsetko :( prezivam strasne tazke chvilky :( a mas pravdu ,ned asa odputat od rodiny ..

jajka ale ja do ceska ist nechcem studovat a ani somn nikdy nechcela :( neznasam cesky jazyk,tak si to nedokazem ani len predstavit,cchela som vzdy studpvat v Nitre alebo BB ,alebo BA alebo TT ,ine mesta vylucujem :)takze je to tazke velmi ...ale mate pravdu,najradsej by som odisla odtialto,od neho ,aj na koniec sveta,asi by som sa zblaznila od zialu ,ale vedela by som ,ze robim dobre ...lebo nic dobre ma s nim necaka ,ziadna dobra buducnost ( a mozno len negativne zmyslam zbytocne :() ktovie ..len Boh vie,co je dobre a co nie ..ja fakticky neviem,ale zatial mi moj rozum hovori,ze roboim hroznu chybu,ked som s nim ...a ja neviem,co mam s tym robit,zatial srdce vyhrava,ale nebude to tak navzdy :( to si uvedomujem ..
a jajka -pre mna je rodinka vsetko,som hrozne na nich naviazana,to sa ani neda opisat ako -ja vobec neviem ,ako zvladnem intrak a take veci okolo toho ..nevidiet ich ..som jedinacik a o mna sa vzdy starali ako o oko v hlave ,cele roky zijem ako v bavlnke ..a neviem zrazu ako mam zit ...
nie som zrela,ani vyspela ..moj chlapec mozno uz aj ano,lebo mal tazsi zivot ako ja,ale on ma berie taku aka som,mozno iny na jeho mieste ,by ma vazne nechcel,az pokym " nedospejem "psychicky,ale on ma chce cez to vsetko ..lenze moja rodina je proti nemu a aj mlj rozum ,a teraz vazne neviem,co robit .som stratena akoby v tomto celom :(:( taky bludny kruh stale mam ...

baby,ako ho mam opustit uz nadobro ?

stale som totiz cakala,ze sa stane v nasich zivotoch nieco,co nas od seba navzdy vzdiali,cakala som na to,ako na spasenie,nech to ja nemusim urobit,vyriesit a tak ,ale nestalo sa nic ..len sa stali veci,co nas este viac k sebe priputali :( a myslim,ze je to uz to najhorsie,co moze byt ...

*slniecko*

jajka001_ : ako sa da odputat od rodiny, ktora je pre Teba nenahraditelna a jednina a hlavne, ak nesuhlasi s Tvojimi rozhodnutiami? a Ty nechces stratit ani rodinu ani jeho? (nejde o to vediet sa o seba postarat,ale pretat to puto, ktore Ta s nou spaja) ked aj podvedome vies, ze maju pravdu, no chces si spravit podla seba, ale nechces ich stratit...

Natus: odpisala som Ti...hmm opat si do toho spadla a tentokrat, ak by si sa rozhodla to skoncit, bude to ovela tazsie..

jajka001_

natusa, si zdrava, mas rozum, tak sa zvladnes o seba postarat. vsetko sa da naucit.
a nemusis ist hrozne daleko, staci do česka, to je skoro ako doma :)
pocit slobody je nenahraditelny, ty si hrozne priputana nielen k nemu,ale aj k rodine, ak sa nedokazes osamostatnit, ani nedozries. do trvaleho vztahu by mali ist ludia ktori uz vedia kto su, co dokazu, kam patria, oťukaní životom.

Dewberry

Natusa,

ja som si vzala muza, co ma zdravotne problemy a mal aj psychicke a je mi to jedno! Aj keby skoncil na vozicku a ja by som sa musela on do konca zivota starat.
Je to najlepsi muz na svete!!!

natusa42

baby ..mali ste pravdu,znova som do toho "spadla " ,je mi zo samej seba zle,ale ked ho nevidím den šaliem z toho,chýba mi ,už zase je to tam,kde to bolo aj predtým,zase sa normálne s ním stýkam,aj napriek rodišom,navzdory všetkému,spadla som zase do toho,môj rozum prehlušilo moje srdce...ja ho stále ľúbim :( uvedomila som si pár dní dozadu,ked som sa mu pozerala hlboko do očí ...javiem,ze by som ho nemala ľúbiť,že si škodím,že :(:(:( ale neviem ako z toho von :(absolútne netuším

natusa42

och jajka ..ale keby to bolo take uplne jednoduche,ze ist studovat tak daleko,ja chcem ostat studovat na SR a v ziadnom pripade od rodinky mojej az tak daleko ,i ked v tomto pripade to asi bude nevyhnutne :( lebo inak sa vazne nikdy neoslobodim a nakoniec si ho aj vezmem :(lebo ineho ani poznat nebudem,..:((
lenze vies,nie je to lahke ...ist tak daleko,ja som na tom dost blbo,lebo ja sa velmi o seba neviem postarat,nasi sa o mna staraju a tak,som jedinacik ,a proste neviem si predstavit,ze by som tak daleko sla a na druhy koniec republiky nepojdem a ani do ciech,cize budem tak max do 200 km ...:(a uz mam dokonca aj vyhliadnutu skolu .lenze ja mam taky pocit,ze je mi marne vsetkio,jedine kebyze som n a druhej strane zemegule,to by pomohlo,ale nie ked som len par km-prenho to nie je problem,prenho nic nie je problem :(:( aj kebyze som v Londyne ..pride za mnou ...

slniecko idem sa pozriet na ten mail ,neviem ,ci mi nieco prislo ,potom ti tam odpisem ..
ale mas pravdu uplnu,jajka sice zmysla pragmaticky,ale ..ani toto nepomoze :(

jajka001_

no neviem, nemyslim ze by im to vydrzalo keby neboli stale pri sebe a natusa by sa vycistil zrak a hlava. bola by v inom prostredi, prisla by na ine myslienky. inak sa ho nezbavi.

*slniecko*

jajka001_ : aj vztahy na dialku funguju :D 400 km neni az tak vela, laska prekona aj 4000 km :D

Natuska ja som Ti odpisala na ten mail uz a vcera som Ti ho znova preposlala,stale Ti nic neprislO? hmm co povedat,namotal Ta znovu..som toho nazoru jak Ty,cele zle...nemala si mu davat ziadnu druhu sancu :) aj ked si skor myslim, ze vacsiu rolu ako laska, vo vasom vztahu hra hlavne zvyk a aj zavislost jedneho na druhom...ale vsetko ma svoj cas :)

natusa42

och baby,stalo sa to,resp ,deje sa to -čo ste mi povedali :(:(
začínam sa znova zaľúbovať donho :/ zase ..a postupne sa zmierujem s tým,aký je ...že nie je celkom OK,že akú má rodinu,beriem to akosi s tým už,či ako :( neviem,rozum mi vravíé čosi iné,ale moje srdiečko,ho ľúbi,aj napriek všetkému,ja idem po ulici ,vidím ho v každom chlapcovi,nevidím iných ,cítim jeho vônu a kebyže si mám vybrať aký je najkrajši chlapec,ktorého som kedy videla,je to on :(:( som už ako chorá z toho normálnne ..takže soms a s ním dala znova dokopy :( viem,že robím zle,ale ja sa nedokážem od neho odpútať,cítim sa ako v pasci,vo väzení,neviem,ako dalej už .je to na hlavu celé ..stačí,že ma pohladí po tváričke a ja sa chvejem od lásky ..:(:( všetko baby,je celé zle ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mám si ho vziať alebo nie ? - Fórum - ZDRAVIE.sk